Zdraví a pohyb
jako součást
firemní kultury

Společnosti chtějí dát svým zaměstnancům to nejlepší. A to, jak v podobě kvalitních podmínek pracovního prostředí, tak také díky různým volnočasovým aktivitám v čele s firemním fitness.

Výhody fitness na pracovišti

Nová firemní kultura zaměřená na zdraví, pohyb a pozitivní životní styl se stává předností každé moderní společnosti, která si zakládá na všeobecně skvělém zázemí pro své zaměstnance. Ač se na první pohled může zdát, že výhody, jež z firemního fitness centra plynou, jsou pouze pro zaměstnance, opak je pravdou. Nesporná pozitiva vynikají i v samotném chodu firmy a spokojenosti majitelů.

01

Benefity pro zaměstnance

Mít možnost jít si zacvičit v rámci svého zaměstnání je jedním z TOP benefitů, které mohou firmy dnes nabízet. ZDRAVÍ = POHYB = LEPŠÍ IMUNITA. Dnešní zaměstnanci touží po tom být zdraví a v kondici. Fitness centrum se může stát místem, kde mohou "vypustit páru", kde na chvíli zapomenou na stres a ruch běžného života a kde se mohou zrodit i geniální nápady.

02

Výhody pro majitele firem

POHYB = ZDRAVÍ = LEPŠÍ IMUNITA
Zdraví zaměstnanci nemívají absence, díky cvičení jsou spokojenější a práce je baví. Motivace vede i k lepším pracovním výkonům. Při cvičení vznikají mnohdy skvělé nápady, což může přispět k důležitým projektům. Díky tréninkům mají lidé méně stresu a více energie, což se jednoznačně odráží na pracovních výkonech. Produktivní zaměstnanec = spokojený majitel.

 

03

Atraktivita na trhu práce

Mít skvělý tým pracovníků znamená být atraktivní na trhu práce a vyčnívat nad konkurencí. Dnešní  především mladí lidé upřednostňují zdraví životní styl a jistý pracovní komfort, který jim umožní vyrovnat pracovní čas s tím volnočasovým. Pokud jim umožníte tyto dva světy prolnout, je to win-win. Zlatě se vám odvděčí svou loajalitou a produktivní činností. Přilákejte ty nejlepší z nejlepších a vytvořte jim skvělé pracovní prostředí.

logoOracle
logoJohnson&Johnson
logoBosch
logoGeorges fitness
logoScs software

Moderní firmy mají svá fitness centra

Majitelé podniků si asi často kladou zásadní otázku, jak by mělo jejich ideální fitness pro zaměstnance vlastně vypadat. Je lepší vsadit spíše na kardio nebo naopak na silový trénink? A co takhle funkční fitness? A někteří nemají představu vůbec. Proto je určitě nejlepším řešením konzultace s profesionály. Ti se vším poradí, nastíní realizaci fitness centra krok za krokem.

Moderní společnosti

FITNESS JAKO PROSTOR PRO AKTIVNÍ RELAX

Každý relaxuje po svém, na někoho funguje ryzí odpočinek, jiný naopak potřebuje aktivní vyžití. Fitness centrum se může stát místem, kde zaměstnanci doslova "vypustí páru", kde na chvíli zapomenou na stres a ruch běžného života a kde se mohou bezesporu rodit i geniální nápady. Pokud chcete dostat firemní fitness ještě o level výš, tak není od věci zaměřit se i na samotný interiér. Ne nadarmo se říká, že pohled do zeleně uklidňuje. Proč tedy nepropojit příjemné s užitečným a neumístit špičkové vybavení do takto osvěžujícího prostoru. Co říkáte?
img-firemni1.jpg
Zásadní otázka

Jak by mělo ideální fitness pro zaměstnance vypadat?

Důležitou otázku, kterou si musíte ještě před samotnou realizací fitness položit je, CO PŘESNĚ SI VAŠI ZAMĚSTNANCI PŘEJÍ? Odpověď vám může dát například stručný dotazník, díky kterému zjistíte, co vaši zaměstnanci preferují, zda jsou ve fitness trénincích zběhlí nebo jsou úplnými začátečníky a zda by například rádi využili jednou za čas i možnost tréninku pod vedením profesionálního trenéra. Tento mini průzkum velice doporučujeme a z praxe víme, že má smysl. Vaše představa se totiž může v mnohém lišit od fitness tužeb vašich zaměstnanců.
Hospitality_blog_post_model_strength_training.jpg
Co je in?

Trendy ve firemním fitness

V oblasti trendů firemního fitness jde především o možnost a nabídku rozmanitých tréninků, od funkčního, přes silový, až po kardio nebo třeba skupinové tréninky, lekce jógy či oblíbené TRX. Jako součást fitness služeb můžete najmout na určité dny kvalifikovaného trenéra. Nebo jeho služeb využít nárazově, jednou za čas, aby byl k dispozici začátečníkům a naučil je jak správně cvičit s určitým vybavením. Jako další TOP trend jsou jednoznačně moderní technologie, které dostanou fitness na úplně nový level a přinesou do tréninků zábavu.
img-firemni2.jpg

Firemní fitness které jsme realizovali

Rádi pomáháme vylepšovat firemní kulturu v Čechách a na SLovensku. Naše firemní fitness využívají zaměstnanci napříč celou republikou od malých společností až po ty nadnárodní.

George´s Fitness Praha Official Hammer Strength Training Center
George´s Fitness Praha Official Hammer Strength Training Center
SPOL. ORACLE CZECH má pro své zaměstnance firemní fitness centrum
SPOL. ORACLE CZECH má pro své zaměstnance firemní fitness centrum
Společnost RedHat má pro své zaměstnance firemní fitness centrum
Společnost RedHat má pro své zaměstnance firemní fitness centrum
Johnson & Johnson Praha aneb firemní fitness od 3D FITNESS
Johnson & Johnson Praha aneb firemní fitness od 3D FITNESS
Z nevyužívané počítačové učebny se zrodilo moderní fitness centrum
Z nevyužívané počítačové učebny se zrodilo moderní fitness centrum
Ve spolupráci s Kateřinou Emmons vzniklo v SHAPE CORP. firemní fitness
Ve spolupráci s Kateřinou Emmons vzniklo v SHAPE CORP. firemní fitness
V pražské společnosti BOSCH vytvořil tým 3D FITNESS firemní fitko
V pražské společnosti BOSCH vytvořil tým 3D FITNESS firemní fitko
Z bývalých kasáren v Žamberku se zrodilo zbrusu nové fitness 3D FITNESS
Z bývalých kasáren v Žamberku se zrodilo zbrusu nové fitness 3D FITNESS

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů