Pro ty, kteří chtějí překonávat limity

Hammer Strength tvoří šampióny. Zaměřuje se na silový trénink nejen pro vrcholové sportovce. Jde o průkopníka, který ve svých produktech začal jako první využívat ergonomii a vyrovnání pohybu kloubů.

Záruka vysokého standardu

Hammer Strength již 30 let buduje nejen profesionální elitní atlety ale i ty, kteří jsou odhodláni se jimi jednou stát. Tato prémiová značka, zaměřující se na silový trénink, je průkopníkem ergonomie a funkčnosti. Jako první ve svých silových strojích použila ergonomii a vyrovnání pohybu kloubů. Je to "No1" pro všechny, kdo chtějí rozvíjet sílu, výkon a dosažení těch nejlepších možných výsledků.

HD FITNESS KRNOV - Official Hammer Strength Center

"3D FITNESS pro nás bylo partnerem již v první fázi, kdy jsme se rozhodli vybudovat naše fitness v Krnově. Spolupráce byla vynikající a když jsme se rozhodli fitko zvětšit, tak jsme opět kontaktovali je," říkají majitelé fitka Jan a Miroslav Ďurníkovi.

Vybavení Hammer Strength

Hammer Strength nabízí prémiové silové vybavení a zcela novou řadu kardio strojů Performance Trainers. Stroje Hammer Strength jsou vyhlášeny svou robustností a špičkovou ergonomií s důrazem na efektivitu a funkčnost. Tato americká značka není pouze brand, ale je to značka, která tvoří šampióny...

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů