pro ty co chtějí 
to nejlepší

Life Fitness je jedna z nejuznávanějších světových značek v oblasti fitness, která nabízí prémiové vybavení s nadčasovými technologiemi a prvotřídními funkcemi. Jedinečná volba pro moderní fitness centra.

Řešení pro každé prostředí

Life Fitness má řešení pro každé prostředí. Od komerčních fitness, přes hotelová a firemní fitka až po domácí posilovny. Každé prostředí je specifické a má svá kritéria, která Life Fitness bezkonkurenčně naplňuje. Pojďme vytvářet moderní a nadčasová fitness centra, která budou motivovat.

Klubové fitness

Klubové fitness

Naše Klubová fitness centra jsou navržena právě pro ně. Naše moderní a špičkově vybavená fitness centra jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy a poskytovala ideální prostředí pro intenzivní trénink a maximalizaci výkonů.

Fyzio a rehabilitační fitness

Fyzio a rehabilitační fitness

Naše fyzio a rehabilitační fitness centra jsou místem, kde se setkává moderní věda s individuální péčí a inovativním vybavením. Specializujeme se na pomoc sportovcům a aktivním jedincům při obnově zdraví, prevenci zranění a zlepšení fyzické kondice.

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA NA SVĚTĚ

Již více než 50 let se Life Fitness zabývá vytvářením fitness řešení, z kterých těží jak profesionální zařízení, tak jejich návštěvníci. Life Fitness je díky své kvalitě a historii považován za lídra v oblasti kardio a silového fitness. Nabízí nejširší škálu kardio a silových strojů a vybavení, které vyniká moderními nadčasovými technologiemi a inovacemi. Jasná volba pro moderní fitness.

MARVEL GYM - fitko plné designu

"Spolupráce s 3D FITNESS probíhala bez jediného problému, na čem jsme se domluvili, to se stalo. Navíc dodávají ty nejkvalitnější americké mašiny, pro nás to byla jasná volba a každému bychom spolupráci jen doporučili," říká Pavel Lepič, majitel MARVEL GYMU.

Vybavení Life Fitness

Life Fitness nabízí prémiové kardio a silové stroje, které jsou zaměřeny na výkon, špičkovou ergonomii a atraktivní design. Jako jedna z mála značek nabízí Life Fitness produkty s širokou škálou barevných provedení - ať už rámů strojů, tak i samotného polstrování. Můžete tak mít vybavení vašeho fitness centra v barvách vašeho brandu.

ESTETICKY PĚKNÉ A FUNKČNÍ

PRO SIMULACI PŘIROZENÉHO POHYBU

Skvělý design dokáže řešit problémy s inteligencí a jednoduchostí. V Life Fitness spojujeme vynikající design se špičkovou technologií a zasazujeme se o to, aby hladce spolupracovali k dosažení přirozené pohybové biomechaniky.
prezentace-lifefitness-1.jpg
INSPIRACE, VZDĚLÁVÁNÍ A SPOLUTVOŘENÍ

HODNOTA PARTNERSTVÍ

Je zásadní, abychom splnili očekávání našich zákazníků, a proto je pravidelně zveme do našich provozoven, abychom jim poskytli zpětnou vazbu a pomohli při vývoji produktů. Jsme úspěšní, když vy jste úspěšní, a proto i nadále podporujeme inovace a přijímáme změny. Naše schopnost rychle se přizpůsobit zajišťuje, že budete schopni vyhovět neustále se měnícím potřebám svých klientů.
prezentace-lifefitness-2.jpg
DIGITÁLNĚ PŘIPOJENO

PROMĚŇTE TRÉNINKY V ZÁŽITKY

V roce 1968 společnost Life Fitness vytvořila rotoped Lifecycle. Ten již tehdy využívá převratnou technologii a byl prvním elektronickým cvičebním zařízením, které kdy bylo vytvořeno. Během následujících čtyř desetiletí jsme podnikli kroky potřebné k tomu, abychom byli vždy krok před technologií.
prezentace-lifefitness-3.jpg

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů