SPOL. ORACLE CZECH má pro své zaměstnance firemní fitness centrum

Společnost Oracle Czech se v roce 2016 stěhovala do nových prostor v pražských Jinonicích. A právě zde chtěla firma po 3D FITNESS vytvořit i firemní fitness centrum pro své zaměstnance.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Krásná budova s mnoha výhledy nabízí svým zaměstnancům skvělé zázemí i v podobě firemního fitness centra, kde mohou ve chvílích volna aktivně relaxovat. Tato nová firemní kultura zaměřená na zdraví, pohyb a pozitivní životní styl je předností každé moderní společnosti, kam Oracle dozajista patří.

Realizace_Oracle_Praha_05.jpg

Realizace

Prostor pro fitness není velký, ale zato velice zajímavě řešený. Cíl byl jasný, zrealizovat opravdu pěkné, reprezentativní, funkční a cenově velmi přijatelné fitness pro všechny zaměstnance společnosti Oracle. Klient měl jistou představu fitness, a tak jsme vypracovali 2 varianty návrhu včetně vizualizací – dle zadání klienta i návrh řešení podle 3D FITNESS, který byl nakonec vybrán. Do nabídky jsme přidali také službu osobního trenéra, který bude vždy jednou týdně po dobu jedné hodiny v centru k dispozici. Začala tak úspěšná a velmi příjemná spolupráce.

Realizace_Oracle_Praha_01.jpg

Výsledek

Krásný interiér s výhledem na okolí jsme doplnili funkčními stroji a tréninkovým vybavením. Důraz byl kladen především na kardio zónu, kde byly instalovány 3 špičkové běhací pásy MATRIX, 2 spinningová kola, eliptický trenažér MATRIX a profesionální fitness stroje Total Gym. Malá funkční zóna obsahuje TRX závěsný systém, boxovací pytel ESCAPE, žebřiny i horolezeckou stěnu. Pro funkční trénink byly dodány činky ESCAPE, podložky, míče BOSU a další potřebné nářadí.

Realizace_Oracle_Praha_06.jpg

CO ŘEKL O PROJEKTU KLIENT?

Společnost Oracle považuje za jednu z důležitých priorit spokojenost a zdraví svých zaměstnanců. A protože bez pohybu by nebylo zdraví, shodl se management firmy na tom, že v nových kancelářích je nutné zřídit moderní fitness centrum. Jsme přesvědčeni, že investice do podobného zařízení se v každém případě vyplatí. Zdraví zaměstnanci jsou spokojenější a to se projevuje i na jejich výkonnosti, motivaci či produktivitě. Za dodavatele jsme v silné konkurenci zvolili společnost 3D FITNESS. Přesvědčila nás jejich pověstná kreativita, schopnost vžít se do hodnot naší firmy, pochopení našich očekávání a požadavků, způsob komunikace a přístup „náš zákazník – náš pán“. Stroje a produkty, které 3D FITNESS prodává navíc patří k naprosté špičce v oboru.

Matej Šemšej
HR Manager

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.