Ve spolupráci s Kateřinou Emmons vzniklo v SHAPE CORP. firemní fitness

Firma Shape Corp. patří bezpochyby mezi nadnárodní firmy dbající o zdraví svých zaměstnanců a v České republice mezi první z těch, které ve svých prostorech umožňují lidem cvičit.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Strojírenská a výrobní společnost Shape Corp. v Plzni nedávno rozšířila své prostory. Vedle původní haly, tak vznikla hala nová, určená ke stravování zaměstnanců v přízemí a s firemním fitness v prvním patře.

Realizace - SHAPE CORP. - Plzeň_11.jpg

Realizace

Realizace fitness centra se začala domlouvat už v roce 2015. V tu dobu oslovila 3D FITNESS naše nejlepší česká střelkyně Kateřina Emmons se skvělým nápadem, vytvořit sportoviště pro zaměstnance této firmy, jejíž součástí v té době sama byla. Spolupráce nás velmi těšila, vytvořili jsme návrhy vizualizací a už se jen čekolo až bude nová hala postavena.  Samotná realizace proběhla nakonec až v roce 2017, přičemž se během této časové etapy Kateřině Emmons narodilo krásné miminko a po jejím odchodu na mateřskou dovolenou se projekt přizpůsobil požadavkům interního dotazníku, který vyplnili zaměstnanci firmy, a kde každý z nich vyslovil svá přání, jaké vybavení by mělo fitness centrum obsahovat.

Realizace - SHAPE CORP. - Plzeň_03.jpg

Výsledek

Nový prostor jsme realizovali od A do Z. Vše se důkladně promýšlelo, protože na relativně malý prostor se muselo vejít velké množství profesionálních fitness strojů. Byla vytvořena kompletní podlahová krytina. Následovala kardio zóna, kde byly umístěny špičkové běhací pásy MATRIX, veslařský trenažér MATRIX, 2 spinningová kolá a skvělý Total Gym GTS. Do silové zóny jsme instalovali multifunkční věž, lavičky, boxovací pytel a činky od ESCAPE, BOSU, míč, žíněnku a další kondiční vybavení. Zachovali jsme multifunkční sál, který je vzdušný a svěží. Instalovali jsme zrcadla a zařídili také šatní skříňky.

Realizace - SHAPE CORP. - Plzeň_19.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.