V pražské společnosti BOSCH vytvořil tým 3D FITNESS firemní fitko

Společnost Bosch se koncem roku přesunula do své nové centrály v Praze v Radlické ulici. Dlouhodobým trendem firmy je podpora zdravého životního stylu a všeobecně skvělého zázemí pro své zaměstnance.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Moderní komplex nabízí nejen špičkové podmínky pro efektivní pracovní činnost řídících pracovníků, ale také pestrou paletu volnočasových aktivit. Nezbytnou součástí zadání v projektové dokumentaci bylo zajištění prostoru pro firemní fitness centrum.

Vizualizace_Bosch_001.jpg

Realizace

Zadání znělo vybudovat atraktivní řešení firemního fitness na relativně malém prostoru. Ze strany 3D FITNESS byla vypracovaná prostorová studie a několik návrhů využití alokovaného prostoru. Zaměstnanci si mezi sebou vytvořili vlastní dotazník, který měl prezentovat požadavky cvičenců, kteří budou nejvíce fitness využívat. Na základě dotazníků byly vzneseny dva základní cíle. Kvalitní kardio zóna a multifunkční open space určený pro funkční trénink a rovněž sloužící jako protahovací zóna či praktikování jógy.

Realizace_Bosch_Praha_002.jpg

Výsledek

Instalace byla rozdělena na dvě základní části. Ve fázi jedna instalovali technici 3D FITNESS sportovní podlahovou krytinu, zrcadla, žebřiny a hrazdy pro TRX. V druhé fázi byly dodány kardio stroje, tedy zejména běžecký trenažér MATRIX, spinningové kolo TOMAHAWK a veslovací trenažér MATRIX. Také byly osazeny všechny prvky pro funkční trénink včetně pomůcek jako jsou činky, podložky, míče, BOSU a další nářadí určené pro kondiční trénink.

Realizace_Bosch_Praha_004.jpg

CO ŘEKL O PROJEKTU KLIENT?

Pro realizaci jsme zvolili 3D FITNESS, kde rozhodla nejen osobní reference, ale i vědomí, že jde o profesionálního poskytovatele komplexního a funkčního řešení. Líbil se nám především osobní přístup, možnost konzultace vhodného řešení na místě a flexibilita návrhů ze strany 3D FITNESS. S celkovým průběhem realizace jsme byli spokojeni a rádi 3D FITNESS nadále doporučíme.. Hodnota nabízení produktů i služeb byla a je opravdu na vysoké úrovni!

Lukáš Nekola
Automotive Aftermarket

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.