V pražské společnosti BOSCH vytvořil tým 3D FITNESS firemní fitko

Společnost Bosch se koncem roku přesunula do své nové centrály v Praze v Radlické ulici. Dlouhodobým trendem firmy je podpora zdravého životního stylu a všeobecně skvělého zázemí pro své zaměstnance.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Moderní komplex nabízí nejen špičkové podmínky pro efektivní pracovní činnost řídících pracovníků, ale také pestrou paletu volnočasových aktivit. Nezbytnou součástí zadání v projektové dokumentaci bylo zajištění prostoru pro firemní fitness centrum.

Vizualizace_Bosch_001.jpg

Realizace

Zadání znělo vybudovat atraktivní řešení firemního fitness na relativně malém prostoru. Ze strany 3D FITNESS byla vypracovaná prostorová studie a několik návrhů využití alokovaného prostoru. Zaměstnanci si mezi sebou vytvořili vlastní dotazník, který měl prezentovat požadavky cvičenců, kteří budou nejvíce fitness využívat. Na základě dotazníků byly vzneseny dva základní cíle. Kvalitní kardio zóna a multifunkční open space určený pro funkční trénink a rovněž sloužící jako protahovací zóna či praktikování jógy.

Realizace_Bosch_Praha_002.jpg

Výsledek

Instalace byla rozdělena na dvě základní části. Ve fázi jedna instalovali technici 3D FITNESS sportovní podlahovou krytinu, zrcadla, žebřiny a hrazdy pro TRX. V druhé fázi byly dodány kardio stroje, tedy zejména běžecký trenažér MATRIX, spinningové kolo TOMAHAWK a veslovací trenažér MATRIX. Také byly osazeny všechny prvky pro funkční trénink včetně pomůcek jako jsou činky, podložky, míče, BOSU a další nářadí určené pro kondiční trénink.

Realizace_Bosch_Praha_004.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.