Společnost RedHat má pro své zaměstnance firemní fitness centrum

Pobočka RedHat je největším světovým střediskem hned za hlavním sídlem v USA a nedávno se dokonce rozrostla o další budovu.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

V Technologickém Parku v Brně se tak letos otevřela nová kancelářská část, ve které se počítalo i s firemním fitness. Moderní prostory budovy korespondují se světovým standardem, který svým zaměstnancům poskytuje komfort i volnočasové aktivity v podobě fitness centra.

vizualizace (4).jpg

Realizace

Na prostoru 90 metrů čtverečních si klient přál vytvořit funkční fitness, které by mělo odpovídat kvalitě a konceptu své mateřské společnosti.

Po několika osobních schůzkách následovalo vypracování vizualizace, kalkulace a ladění prostoru do firemních barev a standardů. Mezi klientova přání patřilo zabudování jak silové i kardio zóny, tak i horolezecké stěny. Po schválení všech těchto kroků v USA se mohl tým 3D FITNESS pustit do práce.

Firemní-realizace-23.5.2017_web-7-of-103.jpg

Výsledek

Do tak trochu industriálního prostoru, který byl zachován, nainstalovalo 3D FITNESS sportovní podlahovou krytinu, zrcadla, žebřiny a do kardio zóny spinningové kolo a 2 profesionální běžecké pásy MATRIX. Silová část obsahuje multifunkční kladky, klasické činky a všestranně využitelné mini konstrukce, které jsou umístěny na sloupu.

Pro funkční trénink byly dodány činky ESCAPE, podložky, míče, BOSU, TRX závěsný systém a další nářadí pro kondiční cvičení. Jelikož byl využit každý prostor, tak na jedné stěně vznikla dle přání i deska s horolezeckými kameny.

 

Firemní-realizace-23.5.2017_web-13-of-103.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.