Od návrhu k úspěšnému fitness centru

Z každého prostoru vykouzlíme to nejlepší. Správně zpracované a promyšlené prostorové řešení může ušetřit velké množství peněz.

Prostorové řešení fitness je první a nejdůležitější krok v realizaci

V závislosti na prostorovém řešení se odvíjejí investice: do fitness vybavení, veškeré sekundární investice do elektroinstalace, vzduchotechniky, vodoinstalace a dalších důležitých parametrů, které mohou finančně velmi ovlivnit celý projekt. Kde bude cardio? Kde zóna funkčního tréninku? Kde strečinková zóna? Sál pro skupinové lekce? A hrnou se další otázky? Kolik strojů? Jak velká funkční zóna? Kolik spinningových kol apod.

Postup při plánování fitness projektu

Na počátku společného projektu se osobně setkáme. Sdělíte nám všechny své představy a očekávání. Plánujete vybudovat nové fitness centrum? Chcete vylepšit, zmodernizovat stávající studio? Podělte se s námi a my pro vás navrhneme a dodáme nejlepší řešení. Pro rychlý průběh realizace sestavíme podrobný časový plán etap. Naší hlavní zodpovědností je načasování dodávek, služeb a instalace.

Přesné zaměření

Osobně se potkáme v prostorách vašeho budoucího fitness centra, vyslechneme vaše vize a plány, projdeme všechny možnosti a přesně zaměříme. Tyto prvotní kroky jsou velmi důležité k vytvoření celkového pohledu na budoucí projekt.

Studie prostorového řešení

Velmi detailně rozpracujeme všechny dílčí části projektu včetně kardio zóny, silového prostoru, zóny funkčního tréninku a prostoru pro osobní trenéry. Vytvoříme ucelený grafický návrh fitness centra, klubu či studia v prostorové 2D nebo 3D vizualizaci.

Návrh celkové vybavenosti a cenové kalkulace

Na základě odsouhlaseného dispozičního prostorového řešení zpracujeme detailní rozpočet celého projektu. Navrhneme optimální skladbu strojů, vybavení a podlahových krytin. Vše co navrhneme, také na klíč dodáme.

Celkový koncept vzdělávání

Předložíme dlouhodobý koncept pro školení instruktorů a trenérů. Na základě navrženého řešení a rozpočtu bude vytvořena komplexní nabídka 3D FITNESS s.r.o.

Realizované projekty

Pokud vás zajímá, jak jsme řešili podobné projekty jinde, tak se podívejte na naše reference a klidně kontaktujte provozovatelé těchto realizací. Nebo se na projekty můžeme zajet podívat společně. Bude nám potěšením na místě zodpovědět všechny vaše případné dotazy.

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.