Centrum pohybové medicíny se může pochlubit špičkovými stroji Total Gym

V roce 2003 byl pozdější jednatel 3D FITNESS Miroslav Jirčík členem týmu Steiner Leisure Ltd. Cílem týmu bylo pro lodní společnost Celebrity Cruiseline najít či vytvořit koncept tréninku zaměřený na trénink s náročnými klienty. Koncept, který by pomohl v nabídce osobních tréninků pro specifickou cílovou skupinu. Klienty, kteří chtějí špičkovou péči a klienty, kteří mohou mít závažnější pohybový problém v návaznosti na předchozí fyzioterapii či jiné zdravotní cvičení.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

„Na kongresu v Torontu a následně i na IHRSA nás nadchly stroje Total Gym s programem GRAVITY. Jejich multifunkčnost a přitom jednoduchost splňovala přesně naše očekávání,“ vzpomíná Miroslav Jirčík. „Zaujala nás intenzita tréninku definovaná čistě hmotností cvičence a doladěná nakloněnou rovinou. Základní fyzikální zákony přetransformované do sálů fitness center či fyzioterapeutických klinik.“

Realizace_Centrum pohybové medicíny_005.jpg

Realizace

Jedna z nejlepších fyzioterapeutických klinik v České republice nabízí speciální servis pro nejlepší české sportovce, politiky, ale také širokou veřejnost se specifickými pohybovými problémy. Studio se stroji Total Gym – Power Tower zajišťuje optimální zázemí pro trénink jednotlivců či malých tréninkových skupin. Obrovskou výhodou tréninku je, že na každém stroji může být zcela rozdílný klient, s jiným poraněním či handicapem. Terapeut je schopen efektivně řídit praktické cvičení několika klientů najednou a přitom vůbec nesnižovat kvalitu tréninku. Doc. Kolář je schopen úspěšně delegovat na terapeuty své požadavky a klienti tak dostávají trénink šitý na míru.

Realizace_Centrum pohybové medicíny_007.jpg

Výsledek

Slavnostního otevření Centra pohybové medicíny se zúčastnila např. Věra Čáslavská, Jan Železný, Martin Doktor, Kateřina Neumannová, Vladimír Růžička, Radek Štěpánek, Kateřina Emmons nebo Barbora Špotáková. GRAVITY®, TRX® a další nářadí od 3D FITNESS, stále pomáhá našim sportovcům ve skvělých výkonech a následné regeneraci.

Realizace_Centrum pohybové medicíny_008.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.