Cardio stroje

Vítejte ve výkladní skříni fitness centra!

Tady všechno začíná

Kardio trénink je základním stavebním prvkem každého fitness programu či tréninkového plánu. Klienti však nyní očekávají mnohem více. Již nestačí dobrý intenzivní běh či chůze a změření tepové frekvence.

Kardio zóna 21. století musí nabízet komplexnost od chůze do schodů, veslování, běhání po horách, šlapání na kole v terénu Tour de France či sprintování v podmínkách olympijských vítězů.

Každý trénink musí být interaktivní, inspirativní a klient by měl být co nejvíce vtažen do děje.

Od přehledných technologií dotykových displejů až po špičkově zpracovaná data v online aplikaci pro klienta, trenéra i majitele klubu.

MATRIX vítězí v inovacích a bezvadném zpracování

V MATRIX nemají limit, jak maximálně motivovat klienty fitness klubů a vytvářet pro ně optimální prostředí pro dosahování snů. MATRIX je považován za předního výrobce komerčního nářadí na světě a tento závazek vůči zákazníkům vnímá velmi seriózně.


V posledních dvou letech MATRIX představil nejvíce inovací a unikátních konceptů v porovnání s ostatními komerčními značkami.

Dosahovat takových výsledků je možné jen díky skvělému týmu talentovaných konstruktérů, sportovců a odborníků na biomechaniku pohybu.

Díky rozsáhlému portfoliu činností a realizovaných inovací napomáhá MATRIX k dynamickému růstu fitness průmyslu po celém světě.

Mise společnosti je jasná a výstižná

„Vyrábět profesionální nářadí, které se vyznačuje vysokou robustností, technickou dokonalostí a atraktivním designem. Dodávat kompletní řešení v krátkých dodacích termínech, přijatelnou cenu, s výborným servisním zázemím a odborným poradenským servisem.“

Výsledkem dlouholetého úsilí špičkových konstruktérů jsou modelové řady vyznačující se výbornými technickými parametry, nízkými náklady na servis a vysokým procentem spokojenosti uživatelů.

Jiná fitness realita

Dravec, který dobývá světové fitness. Extrémně úspěšný ve světových fitness řetězcích i privátních fitness klubech.

Konzervativci na něj hledí s překvapeným úžasem. Kdo se dřív přestane divit a vsadí na něj, ten získá náskok!

MATRIX je považován za nejrychleji rostoucí světovou fitness značku. Teď je tady, hranice střední Evropy překročila díky 3D FITNESS!

matrix-dravec
Cardio stroje

Téměř deset modelových řad
v kategorii kardio stroje

Díky vybavení značky MATRIX můžete vybudovat velmi atraktivní privátní hotelové fitness stejně jako obří klub v centru Prahy.

Technologie používané v kardio strojích daleko předčí očekávání klientů. Modelové řady 7Xi jsou jednoduše vrcholem moderních technologií.