PARK HOLIDAY Praha Benice symbolizuje hotelové fitness 21. století

Park Holiday Congress & Wellness Hotel Praha je komfortní čtyřhvězdičkový hotel, který je součástí resortu Park Holiday. Pravidelně se umisťuje mezi nejlépe hodnocenými hotely v České republice! Komplex je situován v jihovýchodním okraji Prahy, v malebném koutu přírodního parku Botič - Milíčov. Součástí areálu je Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb. Revitalizované fitness centrum je tak dalším lákadlem pro všechny milovníky pohybu.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Tomáš Linhart spolu se svou ženou založili atraktivní kongresový hotel Park Holiday v roce 2007. Jejich blízký vztah ke sportu a k lidem je tehdy přivedl na myšlenku založit něco vlastního, co bude jedinečné a kde se budou moci lidé scházet, společně sportovat a trávit tak aktivní čas mimo svou práci i domov. Tento sen se jim povedlo úspěšně zrealizovat. Po 11 letech provozu se rozhodli pro kompletní rekonstrukci a změnu veškerého fitness vybavení ve svém Energy Studio. Bylo vypsáno výběrové řízení. Díky komplexnímu přístupu, bohatým zkušenostem a nabídce špičkového vybavení, byla vítězem pro generální revitalizaci fitness centra vyhlášena společnost 3D FITNESS.

vizualizace_benice_002.jpg

Realizace

Klient si přál vdechnout prostoru zcela novou energii. Posunout služby i vybavení fitness centra dynamicky vpřed. Cílem bylo vytvořit sportoviště, které uspokojí i ty nejnáročnější hotelové hosty i klubové členy. Na vše byl předem odsouhlasený rozpočet, který však nesměl v žádném případě ovlivnit perfektní realizaci. Investor si přál spolupracovat s partnerem, který nejen že dodá stroje a vybavení, ale který mu pomůže s provozem, včetně celého procesu realizace. Což byl ideální úkol pro zkušený tým 3D FITNESS. Vytvořili jsme detailní vizualizaci celého prostoru a navrhli jednotlivé tréninkové zóny. Navrhli jsme skladbu strojů a fitness vybavení, které bude splňovat vysoký standard, který je důležitým kritériem pro celý hotelový komplex.

3D Fitness realizace - Hcentrum, Icerink, Benice, ASFitness, MOL footbal academy_web (31 of 104).jpg

Výsledek

Technici 3D FITNESS zajistili demontáž a odvoz veškerého stávajícího vybavení a provedl se zápočet vybavení. Následně naši podlaháři odstranili koberce a další podlahové krytiny a provedli celoplošné zarovnání nivelační stěrkou. Jakmile byly veškeré podlahové krytiny hotové, tak byla zahájená instalace nejatraktivnějších dvou zón. Kardio zóna s běhacími pásy nejvyšší řady MATRIX, model T7xi. Elyptické trenažery, několik různých modelů rotopedů, veslovací trenažery a na základě poptávky členů klubu i skvělé schodiště MATRIX C3XE. Všechny kardio stroje mají dotykový displej s možností sledování TV či surfování po internetu. Posilovací stroje MATRIX AURA v černé matné barvě dodávají luxusní a elegantní vzhled celému klubu. Trenéři mohou realizovat zdravotní cvičení na strojích TOTAL GYM a využít zbrusu novou funkční zónu. Nářadí pro funkční trénink značky ESCAPE zajišťuje nejen výborné parametry, ale rovněž velmi atraktivní design v nové funkční zóně i v sálech pro skupinové lekce. Pro management klubu i trenéry je připravena struktura školení, která pozvedne úroveň celého klubu do zcela nové dimenze.

3D Fitness realizace - Hcentrum, Icerink, Benice, ASFitness, MOL footbal academy_web (45 of 104).jpg

Park Holiday aneb hotelové fitness 21. století

Resort Park Holiday byste našli v jihovýchodní části Prahy, v malebném koutu přírodního parku Botič - Milíčov. Součástí celého areálu je Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb. Nechybí zde ani nově zrevitalizované fitness centrum, které je opravdovým lákadlem pro všechny milovníky pohybu.

Přehrát video
profile_photo

Tomáš Linhart
Majitel PARK HOLIDAY a.s.

Společnost 3D FITNESS zvítězila ve výběrovém řízení především díky komplexnosti své nabídky. V podstatě vše proběhlo na klíč a zodpovědnost za realizaci celá ležela na dodavatelské firmě, od výměny podlah, přes dodávku strojů až po odborné poradenství. Věděli jsme, že 3D FITNESS je top firma na trhu a rozhodla i osobnost jednatele pana Jirčíka, který má velké zkušenosti v oboru a vždy se snaží najít řešení.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.