Realizace funkčního sálu v Q FITNESS v Kopřivnici se vydařila

V Kopřivnici si mohou lidé přijít zacvičit do zcela nového fitness centra. V bývalých prostorách určených pro nehtové a masážní studio vzniklo Q Fitness.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Zadání znělo jasně: Vytvořit zajímavý sál určený pro funkční trénink, skupinové TRX a další doplňky, které by v moderním funkčním studiu neměly chybět. Připravili jsme komplexní formát spolupráce obsahující školení pro instruktory, grafiku na míru včetně polepů stěn i venkovních prostor. Od počátku jsme chtěli vytvořit pěkné studio, které by plně korespondovalo s dobrým srdcem majitelů. Zpracovali jsme prostorové řešení a naši grafici doladili i barevné řešení.

Realizace_CROW ARENA - Košice_005.JPG

Realizace

Doporučili jsme optimální skladbu nářadí v návaznosti na zvolené cvičební programy. Vyrobili jsme TRX konstrukci na míru a úchyty pro GUN Ex, Rip Trainer i lodní lana. Velmi zajímavým způsobem jsme zapracovali prvky do multifunkční podlahy PAVIGYM, která svými pestrými barvami a výbornými funkčními parametry dodala celému sálu skvělou atmosféru.

Realizace_CROW ARENA - Košice_004.JPG

Výsledek

Vše bylo vyrobeno a nainstalováno v rekordně krátkém čase. Když majitelé odjeli lyžovat do Itálie, vše jsme nainstalovali. Po návratu tak měli krásné překvapení.

Realizace_CROW ARENA - Košice_001.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.