Realizace fitness
centra krok za krokem

Fitness centrum není jen o strojích a železe. Každé řešení začíná u podlahy a je navrženo tak, aby 100% odpovídalo budoucímu využití. Víte, že každý efektivně využitý m2 fitness centra dokáže vydělat až 10 000 ročně? Toto vše vám zprostředkujeme v rámci celkového řešení. Do každého projektu vždy vneseme něco navíc.

Stačí chtít.

VYBUDUJEME VÁM ÚSPĚŠNÉ FITNESS

Máme jedinečné know-how, zkušenosti i tým. Zastupujeme špičkové značky a sortiment dál rozšiřujeme. Do 24 hodin jsme na místě, do tří dnů máte první návrhy a vizualizace projektu na stole.

NÁVRH

Velmi detailně rozpracujeme všechny dílčí části projektu včetně kardio zóny, silového prostoru, zóny funkčního tréninku a prostoru pro osobní trenéry. Vytvoříme ucelený grafický návrh fitness centra, klubu či studia v prostorové 2D nebo 3D vizualizaci.

FINANCOVÁNÍ

Dle finálního znění cenové nabídky vypracujeme několik možností financování. Formu i rozsah vytvoříme individuálně podle vašich potřeb. Pro financování využíváme vlastní zdroje společnosti nebo finanční instituce, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

REALIZACE A INSTALACE VYBAVENÍ

Instalace probíhá v dohodnutých termínech. Naší prioritou je vaše spokojenost. Propracovaný harmonogram instalace doplňujeme profesionálně provedenou prací. Zodpovídáme za pokládky podlahy, instalaci strojů a vybavení.

SERVIS A PODPORA

Garantujeme servis do 24 hodin či v co nejkratší možné době. Náš vyškolený servisní tým zajistí klidný provoz centra a ušetří vám zbytečné nepříjemnosti a stresové okamžiky

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness