Komplexní péče

Úspěšně dokončená realizace je prvním krokem. Tou nejdůležitější fází našich služeb je bezproblémový chod v průběhu dalších let. V této fázi se vám kompletně postaráme o servis vašich strojů, vzdělání vašeho týmu a kompletní propagaci.

Servis strojů a vybavení

O vaši investici jsme připraveni se pečlivě starat. Zajistíme efektivní údržbu, která prodlouží životnost fitness vybavení. Rovněž jsme připraveni přijet a řešit případný problém, vyžadující servisní zásah.

Vzdělávání trenérů

Vyškolením vašich trenérů dovedeme klienty ke spokojenosti z výsledků tréninku. Nezbytnou stránkou správného provádění cvičebního programu je vedení profesionálně školenými trenéry a instruktory. Vzdělávání instruktorů a trenérů zajišťují naši master trenéři s plnou certifikací od nadnárodních vzdělávacích asociací.

Marketing

V rámci komplexnosti našich služeb nezapomínáme na další velmi důležitou část, kterou je propagace a prezentace nového fitness centra vaší cílové skupině. Poradíme vám, jak dostat do fitness první klienty a zároveň jak budovat marketing dlouhodobě.

Grafické práce

Bez ucelené corporate identity a vytvoření firemního designu projekt fitness centra nebo sportoviště není kompletní. Pomůžeme vám vytvořit celkovou tvář, která bude přesně odrážet smysl a účel, se kterým jste váš projekt realizovali.

Software

Pro moderní a správně fungující fitness centrum je softwarová podpora nezbytná. Jsou už všechny stroje na svém místě? Tak je nenechte zahálet. Svěřte komplexní řízení svého fitness centra ověřenému software programu.

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.