Resort Park Holiday – Vaše třetí místo v životě

Jedenáctým rokem čerpají klienti resortu Park Holiday v Benicích energii a pohodu. Součástí unikátního konceptu areálu, ve kterém si odpočine tělo i duše, je také fitness klub, za jehož nedávnou revitalizací stojí tým 3D FITNESS. Jak vyplývá z rozhovoru s majiteli resortu Tomášem a Irenou Linhartovými, pro hosty i členy klubu tady chtějí jen špičkové služby.

Jedenáctým rokem čerpají klienti resortu Park Holiday v Benicích energii a pohodu. Součástí unikátního konceptu areálu, ve kterém si odpočine tělo i duše, je také fitness klub, za jehož nedávnou revitalizací stojí tým 3D FITNESS.  Jak vyplývá z rozhovoru s majiteli resortu Tomášem a Irenou Linhartovými, pro hosty i členy klubu tady chtějí jen špičkové služby.

Park Holiday congress a wellness hotel – Třetí místo pro Váš život_17.jpg

Co bylo na úplném začátku? Jak vůbec myšlenka na realizaci Park Holiday vznikla?

Po skončení působení v oboru léčiv jsme se s manželkou rozhodli investovat do zajímavého projektu. Původně jsme snad ani nezamýšleli tak rozsáhlý resort, ale postupně vykrystalizovaly obrysy projektu, který – troufnu si říct – v té době neměl v republice obdoby. Kromě toho, že jsme chtěli, aby si lidé u nás zasportovali a odpočinuli, tak jsme dbali a dbáme na určitého ducha, který resort má. Týkalo se to od začátku architektonického pojetí a platí to i pro ráz restaurace, různé výstavy nebo akce, které se tu dnes pořádají. S manželkou nad vším pečlivě přemýšlíme, snažíme se dělat všechno s jasným konceptem a aby platilo to, co máme jako heslo na webových stránkách: Skvělé místo, skvělý pocit“. Pro náš společný projekt jsme zvolili filosofii „třetího místa“. Život člověka by měl být rozdělen mezi rodinu, práci a místo k odpočinku... Právě takovým třetím místem, kde si můžete aktivně vydechnout, kde potkáte přátele (protože fungujeme na principu klubového členství), takovým místem pro lidi se snažíme být. Při budování Parku Holiday nám ani nešlo o prvenství v tomto smyslu, ale o to být jedineční v celém pojetí areálu a nabízených služeb. Vnější i vnitřní architektonické ztvárnění, vnitřní prostor, klubová, rodinná atmosféra, komfort, spojení s přírodou, rozsah poskytovaných služeb, profesionalita, osobní přístup.

Park Holiday congress a wellness hotel Třetí místo pro Váš život 15.jpg

Hned jak člověk vstoupí, dýchne na něho atmosféra první republiky. Uspořádali jste několik pozoruhodných výstav, restaurant Tetu Brissy, pojmenovaný po slavném průkopníkovi francouzského vzduchoplavectví má neopakovatelné kouzlo. Tolik milujete „staré dobré časy“?

Určitě ano, ale v kontextu moderní doby. Líbí se nám, když se dobové věci nebo nálada spojí s moderními vymoženostmi nebo směry. Pokoje mají samozřejmě nejmodernější vybavení, stejně jako třeba naše tenisové kurty nebo nedávno revitalizované klubové fitness. Máme to s manželkou společné, že obdivujeme starou dobu a historii. Čím jsme starší, tím více inklinujeme k výtvarným dílům, starým předmětům nebo příběhům a snažíme se je promítnout do našeho resortu jako takový bonus pro duši. Cílem je zapomenout alespoň na chvíli na každodenní ruch a shon. Jak už jsem zmínil – měli jsme vizi, aby se klub Park Holiday stal pro naše členy třetím místem v životě. Je úžasné pozorovat, jak rádi se sem lidé vracejí ať už za sportem, zábavou, zdravým životním stylem a lidmi, se kterými vznikají nová přátelství. Troufnu si říct, že některé členy jsme doslova vrátili k radosti ze života a víc si člověk snad ani nemůže přát. Více než deset let usilovně pracujeme a možná jsme byli někdy unavení, ale nikdy ne zklamaní nebo na rozpacích, že jsme udělali chybu nebo že bychom nešli správným směrem.

Park Holiday congress a wellness hotel – Třetí místo pro Váš život_01.jpg

Nedílnou součástí konceptu resortu je pohyb a co nejlepší podmínky pro jeho provozování. Jste sám sportovec?

Právě jsem na rozhovor dorazil z tréninku v našem klubovém fitness (úsměv). Skutečně jsme s manželkou velcí příznivci sportu, zejména tenisu nebo badmintonu. Vzpomínám si, jak dlouho jsme na začátku projektu třeba společně hledali ideální povrch na kurty. Chodíme také už několik let tančit a těší nás, že si lidé oblíbili i plesy, které se u nás v Parku konají. Samozřejmě tu najdete i bazén. Do revitalizace klubového fitness jsme nedávno investovali.

Park Holiday congress a wellness hotel – Třetí místo pro Váš život_05.jpg

Jak vznikla spolupráce s 3D FITNESS?

O nutnosti revitalizace klubového fitness v našem hotelu jsme věděli poměrně dlouho dopředu, protože členům klubu chceme nabízet top komfort. Jasně vnímáme, že stejně jako jiné obory se i fitness sektor vyvíjí, přicházejí nové trendy, používají se jiné pomůcky a nářadí než dřív a mění se i poměrové plochy v rámci uspořádání fitka. Bylo tedy jasné, že po deseti letech provozu budeme tento krok směrem dopředu a ke zlepšení služeb pro naše klienty muset zvládnout. Proběhlo výběrové řízení, ve kterém zvítězilo 3D FITNESS především díky komplexnosti své nabídky. V podstatě vše proběhlo na klíč a zodpovědnost za realizaci celá ležela na dodavatelské firmě, od výměny podlah, přes dodávku strojů až po odborné poradenství v různých otázkách. Věděli jsme z dřívější spolupráce, že 3D FITNESS je top firma na trhu a rozhodla i osobnost jednatele pana Jirčíka, který má velké zkušenosti v oboru a nic pro něj není problém, vždy se snaží najít řešení.

Park Holiday congress a wellness hotel – Třetí místo pro Váš život_02.jpg

Jak reagují členové klubu na revitalizované prostory fitka?

Vesměs máme pozitivní ohlasy, i když se samozřejmě najdou jedinci, kteří želí nějakého stroje, na kterém pravidelně cvičili a na nový si teprve musí zvyknout. Udělali jsme však správný krok, odvětví fitness se vyvíjí stejně jako každé jiné a my chceme pro členy našeho klubu špičkové služby. Jsme pyšní na to, že členů klubu stále přibývá – například v oblasti sportu to znamená, že mají zajištěnou trvalou možnost pravidelného pohybu pod vedením profesionálních trenérů. Snažíme se poskytnout jim veškerou podporu k tomu, aby svých fyzických i zdravotních cílů dosáhli. Služeb našeho klubu dnes využívá přes 300 členů, z nichž celá třetina je v klubu více jak 5 let, a 10 členů je s námi dokonce od otevření klubu v roce 2007, tedy 11 let. Moc nás těší a povzbuzuje, že těch, kteří to tak vnímají, stále přibývá. My si jejich přízně velmi vážíme a za věrnost a loajalitu je dokážeme ocenit.

Park Holiday congress a wellness hotel – Třetí místo pro Váš život_04.jpg

Park Holiday congress a wellness hotel – Třetí místo pro Váš život_18.jpg

Více informací naleznete na: www.hotelparkholiday.cz

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.