Jak vzniká projekt realizace fitness centra krok za krokem?

Řekli jsme si, že vám přiblížíme, jak vůbec takový projekt nového fitness centra vzniká, jaké kroky a postupy vedou k tomu, abyste mohli začít dělat co vás od srdce baví a předávat to nejlepší vašim klientům ve vlastním fitku.

Řekli jsme si, že vám přiblížíme, jak vůbec takový projekt nového fitness centra vzniká, jaké kroky a postupy vedou k tomu, abyste mohli začít dělat co vás od srdce baví a předávat to nejlepší vašim klientům ve vlastním fitku.

Jak vzniká projekt krok za krokem1.jpg

1. SCHŮZKA

Na počátku společného projektu bývá vždy osobní setkání s klienty. Tam si vyslechneme všechny jejich představy a očekávání. Plánují vybudovat nové fitness centrum nebo chtějí vylepšit či zmodernizovat stávající studio? Na základě všech dostupných informací pak navrhneme a dodáme to nejlepší řešení. Zároveň, pro rychlý průběh sestavíme i podrobný časový plán jednotlivých etap. Naší hlavní zodpovědností je načasování dodávek, služeb a instalace, abychom projekt co nejdříve přivedli k životu.

Důležité je také osobní setkání v prostorách budoucího fitness centra, kde si vyslechneme vize a budoucí plány, projdeme všechny možnosti a přesně zaměříme celý prostor. Tyto prvotní kroky jsou velmi důležité k vytvoření celkového pohledu na budoucí projekt.

Jak vzniká projekt krok za krokem2.jpg

Takto například vypadal prostor budoucího fitness centra v TENIS-CENTRUM DTJ v Hradci Králové, který tým 3D FITNESS realizoval.

2. STUDIE PROSTOROVÉHO ŘEŠENÍ

Velmi detailně rozpracujeme všechny dílčí části projektu včetně kardio zóny, silového prostoru, zóny funkčního tréninku a prostoru pro osobní trenéry. Vytvoříme ucelený grafický návrh fitness centra, klubu či studia v prostorové 2D nebo 3D vizualizaci.

Jak vzniká projekt krok za krokem3.jpg

Prostorové studie a první skici fitness centra v TENIS-CENTRUM DTJ.

Jak vzniká projekt krok za krokem4.png

A následné návrhy - vizualizace v 2D a 3D provedení.

3. NÁVRH VYBAVENÍ A CENOVÁ KALKULACE

Na základě odsouhlaseného dispozičního prostorového řešení zpracujeme detailní rozpočet celého projektu. Navrhneme optimální skladbu strojů, vybavení a podlahových krytin. Vše, co navrhneme, také na klíč dodáme.

Nabízíme i možnosti financování. Díky důkladným znalostem domácího trhu vytvoříme projekt, který bude odpovídat daným finančním možnostem a zároveň zcela naplní představy budoucích klientů. Žádný byznys plán a fitness sen na financích neztroskotá. Více o financování se dozvíte zde.

Jak vzniká projekt krok za krokem5.jpg

Vizualizace fitness centra ve 3D modelu.

4. GRAFICKÉ PRÁCE

Pro komplexní řešení fitness center nabízíme také grafické práce. Naši grafici navrhnou jak polepy stěn studia, tak i propagační materiály nebo rovnou celou vizuální identitu, jeli to přáním klienta.

Propagační materiály mají své místo v celém prostoru fitness centra, na všech komunikačních kanálech včetně webu a sociálních sítí a také v rámci marketingových akcí. A co je důležité, tak tyto materiály mají v oboru fitness mají svá specifika. Více o GRAFICE ZDE.

Jak vzniká projekt krok za krokem6.jpg

5. PROCES REALIZACE

Co si lze představit, lze i zrealizovat. To je naše motto, kterým se řídíme. A začínáme vždy od podlahy. Ty zarovnáme, přebrousíme nebo použijeme nivelační stěrky. Zajistíme pokládku všech povrchů v celém sportovišti. Od podlahy v šatnách, přes recepci a přístupové koridory, až po vysoce zátěžové povrchy v posilovně a sálech. Klademe velký důraz na silovou zónu, kdy využíváme antivibrační rohože a jiné prvky pro snížení přenosů rázů do stavby a zabezpečení co nejkvalitnějšího odhlučnění.

Když jsou podlahy hotové a určují jednotlivé fitness zóny, následuje instalace zrcadel, grafických polepů a jiných interiérových dodatků. Na závěr pak probíhá samotné vybavení studia fitness stroji a veškerým nářadím.

Jak vzniká projekt krok za krokem7.jpg

Projektový tým 3D FITNESS vytvořil i návrh podlahy v TENIS-CENTRU DTJ.

Jak vzniká projekt krok za krokem8.jpg

A takto vypadá výsledek. TENIS-CENTRU DTJ se může pochlubit zbrusu novým fitness.

6: PROŠKOLENÍ TÝMU

Jelikož je naší součástí také 3D FITNESS Academy, která školí trenéry a instruktory z celé ČR i ze Slovenska, je naší povinností nabídnout i tyto služby. Postaráme se o management klubu i recepční. Trenérům ukážeme zcela nový pohled na práci s klientem a instruktorům vdechneme energii do žil. Jelikož kompletní tým je prodloužená ruka majitele fitka, je třeba, aby jejich srdce tepala stejným rytmem. A od toho tu jsme my, abychom s tím co nejvíce pomohli.

Předkládáme i dlouhodobý koncept pro školení instruktorů a trenérů. Na základě navrženého řešení a rozpočtu je pak možnost těchto služeb využít.

Jak vzniká projekt krok za krokem9.jpg

Naši trenéři proškolí všechny zaměstnance, od trenérů až po recepční.

7. DEN "D" ANEB SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ

Slavností otevření nového fitness centra či spuštění nového cvičebního programu musí být vždy významnou událostí v celém realizačním procesu. Zahájení provozu každé nové realizace otevře atraktivní show. Náš tým master trenérů či realizační tým zajistí odbornou prezentaci nářadí i cvičebních programů.

A tímto naše spolupráce nekončí. Sice už nové fitness začne svůj vlastní život, ale stále je náš tým k dispozici, aby s čímkoli pomohl. Samozřejmostí je servis - záruční i pozáruční a pravidelná údržba strojů a vybavení, propagace nového studia skrz náš web i sociální sítě i možnosti využití slev a výhodnějších nabídek na budoucí projekty či doplnění vybavení a mnoho dalšího.

Jak vzniká projekt krok za krokem10.jpg

Podívejte se na video o celé realizaci fitness v TENIS-CENTRU DTJ v Hradci Králové.

Co je ale nejdůležitější je KOMPLEXNOST našich služeb. Jsme schopni pracovat na projektech opravdu od A do Z a díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru, tak poskytnout klientům doslova VŠE, i to, o čem vůbec nevěděli, že by měli řešit. Například legislativní materiály, stavební práce a kvalifikované revize, rezervační systémy, dodávky náhradních dílů ke strojům i certifikované montáže a mnohé další věci, se kterými vám pomůžeme.

Jak vzniká projekt krok za krokem11.jpg

Jak vzniká projekt krok za krokem12.jpg

Pozvěte nás k sobě i vám rádi poradíme.

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.