Zimní stadion CROW ARENA v Košicích nabízí i špičkové fitness centrum

V Košicích, v srdci sportu, se nachází překrásný zimní stadion. Ten nabízí nejen hokejové zázemí, ale i špičkové fitness centrum. Najdete zde sál funkčního tréninku i multifunkční arénu se zaměřením na vytrvalostní a silový trénink.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Osobní trenér Jaro Dulina, který je pravidelným účastníkem mnoha kurzů a konferencí pořádaných naší společností 3D FITNESS, je jasnou zárukou skvělé sportovní přípravy dospělých i mládeže v Crow Arena Košice. Vzájemná spolupráce několika investorů a zejména dlouholetá láska k hokeji byla významným podkladem pro vybudování stadionu.

Realizace_CROW ARENA - Košice_002.JPG

Realizace

Projekt byl rozdělen na dvě etapy a na dvě prostorově oddělená sportoviště. Do sálu funkčního tréninku jsme instalovali námi vyrobenou TRX konstrukci o délce téměř 25m. Pro podlahu byl zvolen sportovní povrch značky PAVIGYM a byly do ní zaneseny funkční prvky jako Sprint Track, Agility či Stretch Zone.

Realizace_CROW ARENA - Košice_004.JPG

Výsledek

Dodali jsme Kettlebells a medicinbály, lodní lano, plyometrické stupínky, běžecké překážky, Gun-Ex, TRX Rip Trainer, Power Bags a jednoruční činky ESCAPE. V druhé etapě bylo realizováno zcela nové studio Indoor Cycling s koly testovanými v mnoha hokejových centrech ČR a SR značky Tomahawk, prémiové řady S-series.

Realizace_CROW ARENA - Košice_001.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.