Z bývalé kovovýrobny vzniklo díky 3D FITNESS nové fitko PANTHER GYM

Nápad vybudovat vlastní fitness centrum vznikl v roce 2016 v přestávkách mezi jednotlivými cviky, kdy současní majitelé uvažovali, co všechno a jak by se dalo dělat v moderním fitku 21. století.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Investoři jsou dlouholetí kamarádi a oba milovníci fitness. Mnoho let spolu trénovali, ale ve stávajícím fitness nebyli zcela spokojeni. Zázemí nebylo dostačující a měli pocit, že jim vedení klubu zcela nenaslouchá. A tak se rozhodli jednat. Kontaktovali 3D FITNESS a náš tým začal od prvního dne na projektu intenzivně pracovat. Z prostor bývalé kovovýroby vytvořil model zbrusu nového fitness centra, který plně odrážel sny obou majitelů.

005.jpg

Realizace

Vše začalo náročným odstraněním stávajících povrchů. Příprava podkladů pro sportovní podlahu a rozdělení prostoru do funkčních celků včetně potřebné elektroinstalace a dalších technologií. Naši grafici ladili jednotlivé detaily jak s ohledem na co nejvyšší funkčnost celého komplexu, tak i na grafické detaily, jako jsou bannery, nápisy atd. Instalace kardio strojů, posilovacích strojů a konstrukcí vyrobených na míru trvala pouze několik dnů.

Realizace_Panther Gym_0022.JPG

Výsledek

Velmi atraktivní kardio zóna složena z běhacích pásů, eliptických trenažérů, veslovacích trenažérů, kardio schodiště a trenažéru na sprint S-Drive. Jednotný design a intuitivní ovládání strojů značky MATRIX. Posilovací stroje řady MATRIX AURA je přesně to, co si majitelé přáli. Urbanistický vzhled, robustní design a přesná dráha pohybu. Třešničkou na dortu je dřepovací stojan MATRIX MAGNUM a funkční zónu umocňuje multifunkční klec FTS. Nářadí pro funkční a skupinový trénink značky ESCAPE a TRX.  Další úspěšná realizace “Fitness na klíč… “.

Realizace_Panther Gym_003.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.