Výjimečný projekt 3D FITNESS pro Petra Hemského ASPORTS Hemský

Vše začalo telefonátem. Ostatně tak je tomu u většiny realizovaných projektů. Někdo má svůj fitness sen a zjišťuje, kdo bude vhodným partnerem pro to, aby se sen změnil v realitu. Vzápětí zaznělo slavné hokejové jméno – Hemský a my jsme věděli, že nás v případě zajímavého koncepčního řešení ze strany 3D FITNESS čeká výjimečný projekt.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Studio Asports Hemský bylo otevřeno na začátku roku 2016 a stalo se hojně navštěvované jak špičkovými sportovci, tak i nadšenými „hobíky“. Jde o prostor, kde každý může posunout svůj sportovní sen.

Realizace_Hemský_Pardubice_07.JPG

Realizace

Dlouholetý hráč Pardubic, sportovní manažer klubu a trenér mistrů světa v in-line hokeji z roku 2011 poptával možnost spolupráce na realizaci zóny funkčního tréninku, která by vyhovovala nejen hokejistům, ale všem borcům z různých sportovních odvětví a všech věkových kategorií z Pardubic a nejbližšího okolí. Pro klienta byla stěžejní zóna funkčního tréninku, která je srdcem každého fitness. Ta musí tepat energií a lákat k pohybu. Pro vrcholové sportovce je však ještě něčím víc. Díky vhodně zvolenému tréninkovému plánu v ní mohou pracovat na všech aspektech fyzické kondice přesně podle individuálních potřeb. Zlepší tak svou celkovou sílu (i vybraných partií), koordinaci, obratnost, rychlost, výbušnost…

Realizace_Hemský_Pardubice_03.JPG

Výsledek

Po důkladném promyšlení úzkého atypického prostoru, který přiléhá k ledové ploše zdejší malé haly, realizovalo 3D FITNESS profesionální zónu funkčního tréninku. Její součástí jsou kromě komplexní řady nářadí od ESCAPE také podlahy PAVIGYM a dráhy pro tahání saní. Vytvořili jsme také instalaci na míru, která obsahuje i speciální konstrukci určenou pro rozvoj obratnosti a další využití jakým je například trénink se závěsným systémem TRX. Vytvořili jsme špičkové fitness studio pro špičkové sportovce i ostatní nadšence.

Realizace_Hemský_Pardubice_05.JPG

CO ŘEKL O PROJEKTU KLIENT?

3D FITNESS jsem našel na internetu. Syn Aleš mi řekl, že v zámoří, kde hraje NHL, jsou realizace na klíč běžnou záležitostí. Jsem rád, že i v České republice taková možnost existuje. S výsledkem jsem velice spokojený, spolupráce probíhala hladce a pan Jirčík je člověk, který fitness a potřebám klientů opravdu dobře rozumí.

Petr Hemský
Majitel

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.