V Sokolově jsme vybudovali FITNESS URAL s prvotřídní funkční zónou

Bývala tu prodejna a sklad nábytku. Teď „na Uralu“ tepe místo, ve kterém si každý člověk, který miluje pohyb, najde to své.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Fitness URAL v Sokolově je největší a nejmodernější fitness centrum v Karlovarském kraji, které nabízí širokou škálu služeb od individuálních po skupinová cvičení. Není divu, že fitness URAL získal v prestižní anketě Fitness roku 2015 skvělou stříbrnou medaili.

Vizualizace_Ural_Sokolov_001.jpg

Realizace

Podnikatelský záměr majitelů byl velkorysý – fitko, které by obstálo v kterémkoliv městě Evropy. Klient si přál vybudovat opravdu komplexní centrum, které by poskytovalo možnost tréninku a pohybu širokému spektru cvičenců. Věděli jsme, že budeme budovat špičkové fitness centrum, ve kterém klienti najdou sály pro skupinové lekce, pěknou kardio zónu, rozsáhlou silovou zónu a pestrou skladbu izolovaných strojů. Dominantou celého centra mělo být bezesporu atraktivní řešení prostoru pro funkční trénink.

Realizace_Ural_Sokolov_011.JPG

Výsledek

3D FITNESS instalovalo v prostorách Fitness URAL více než 50 strojů značky MATRIX. Kardio zóna obsahuje více než 20 strojů řady MATRIX 5x. Srdcem funkční zóny je multi-funkční tréninkové stanoviště FTS s podlahou PAVIGYM. Pro opravdu náročné klienty a špičkové osobní trenéry jsou připravena dvě stanoviště GTS TOTAL GYM. Nechybí ani kruhy, závěsný systém TRX či další vybavení pro cross trénink. Dalších pomůcek a cvičebního náčiní značky ESCAPE FITNESS jsou řádově desítky. Součástí vybavení sálů jsou také pomůcky pro Fitbox, Piloxing, 3D Pump, funkční trénink nebo oblíbené taneční lekce. Mnoho věcí je vyrobeno na míru do daného prostoru – konstrukce na TRX, rampy na funkční trénink, FTS konstrukce, konzule s pohybem pro boxovací pytel atd.

Realizace_Ural_Sokolov_005.JPG

Z bývalé prodejny a skladu nábytku vznikl prvotřídní fitness klub

Bývala tu prodejna a sklad nábytku. Teď „na Uralu“ tepe místo, ve kterém si každý člověk, který miluje pohyb, najde to své. Prvotřídní funkční zóna, atraktivní barvy a profesionální vybavení. To vše a mnohem víc je lákadlem pro širokou veřejnost.

Přehrát video

Jsme velmi rádi, že jsme z firem, které na našem trhu působí, vybrali právě 3D FITNESS. Nejdříve jsme vybírali podle recenzí a následně jsme si prohlédli některé realizované projekty a výběr byl jasný. S panem Jirčíkem byla od začátku vynikající spolupráce. Všechno, na čem jsme se domluvili, splnil s nadšením a ochotou. Ještě dnes, kdy je Fitness Ural v planém provozu, s námi neustále komunikuje a je vždy připraven pomoci a poradit. Celý tým 3D FITNESS je skvělý a ochotný. Pokud si někdo chystá otevřít nebo zrenovovat stávající fitness, vřele doporučuji.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.