V hotelovém fitness HILTON PRAGUE cvičí hosté na top vybavení od 3D FITNESS

Moderní hotel Hilton Prague, který je součástí prestižního světového řetězce hotelů, a v České republice je jedním z nejlepších, nabízí hostům kromě ubytování také sportovní vyžití. V hotelu se nachází moderní fitness centrum s kvalitním vybavením pro silový a funkční trénink.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Z oddělení nákupu hotelu Hilton jsme obdrželi telefonát s poptávkou na dodání profesionálního nářadí do hotelového fitness centra. Klient si přál doplnit vybavení, které sestávalo převážně z fitness strojů, o špičkové nářadí ESCAPE, TRX a další značky, jejichž jsme výhradním distributorem. Celkem bylo na seznamu několik desítek položek. Na realizaci zakázky od prestižního klienta jsme měli jen dny, ale zvládli jsme to.

Realizace_Hilton_002.jpg

Realizace

Po schválení cenové nabídky podle seznamu poptávaného zboží, a po doobjednání chybějících kousků od výrobce z Německa, jsme do pár dní mohli dopravit všechno vybavení do pražského hotelu Hilton.

Realizace_Hilton_003.jpg

Výsledek

Fitness centrum se tak může pochlubit nově i funkčním nářadím prémiové značky ESCAPE, TRX závěsným systémem, flowin a bosu. Tým 3D FITNESS vytvořil také speciálně zkonstruovanou rampu o délce 3 metrů na míru, která byla dodána v co nejbližším termínu. Hoteloví hosté, kteří si při svém pobytu chtějí zacvičit, tak mají na výběr z mnoha možností nejen silového ale i funkčního tréninku.

Realizace_Hilton_002.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness