V HC SLAVIA Praha se hokejisté udržují v perfektní kondici

Posilovna HC Slavia je součástí sportovního areálu v pražských Vršovicích. Jde o domovské prostředí hokejového týmu HC Slavia Praha. Posilovna, kde se hokejisté udržují v kondici, se skládá ze tří částí. Najdete zde profesionální kardio zónu, dále zónu pro silová cvičení s posilovacími stroji a zónu s volnými činkami a funkčním vybavením.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Vladimír Růžička si přál dodat nová kola pro trénink reprezentace a klubových hráčů. Po dlouhém testování několika značek se rozhodl pro kola Tomahawk a to zejména z důvodu jejich robustnosti a referencím ze zahraničí, které mezi svými kolegy hokejisty obdržel. Dále byla žádost o zavedení více prvků funkčního tréninku a rovněž školení pro kondiční trenéry.

Realizace_HC Slavia Praha_001.jpg

Realizace

Tým 3D FITNESS zajistil kompletní vzdělávací systém pro kondiční trenéry klubu HC Slavia Praha. Do posilovny bylo dodáno 8 kol Tomahawk S-series, která i dle vyjádření trenéra Růžičky i Čelanského předčila jejich očekávání.

Realizace_HC Slavia Praha_001.jpg

Výsledek

Do prostoru posilovny jsme dodali také medicinbalypřekážky Reebok profesional. Do sportoviště byly dále nainstalovány X-závěsy pro oblíbené TRX závěsné systémy. Tělocvičnu juniorů jsme doplnili 5metrovou závěsnou konstrukcí TRX, která je mobilní a v letních měsících může být používána v campech i na soustředěních.

Realizace_HC Slavia Praha_001.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.