V bývalých „brownfields“ v Jihlavě jsme vytvořili špičkové fitko MATRIX CLUB

Říká se jim „brownfields“. Jde o bývalé tovární, skladovací nebo třeba vojenské budovy, které čekají na svůj nový „život“. A nový život dostala také jihlavská budova, která kdysi patřila k továrnímu komplexu Tesly.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Investoři si přáli vytvořit projekt, který bude zajímavý nejen svým vybavením, ale hlavně komplexností a vysokou kvalitou služeb. Tlak byl vyvíjen zejména na nadstandardní vybavení za přiměřené ceny.

Vytvoříme ucelený grafický návrh fitness centra, klubu či studia v prostorové 2D nebo 3D vizualizaci. Předložíme dlouhodobý koncept pro školení instruktorů a trenérů.

VRCHNÍ POHLED.jpg

Realizace

Po celou dobu realizace se trenéři vzdělávali v 3D FITNESS AKADEMII a po instalaci funkční zóny a vybavení sálů pro skupinové cvičení proběhlo i několik školení in-house. Velký důraz byl kladen na rozsáhlou kardio zónu.

Profesionální stroje MATRIX tvoří v klubu ucelené zóny, uspořádané pro větší efekt tréninku. Najdeme zde např. běhací pásy MATRIX nejvyšší řady T7xi. Při projektování se počítalo i s úchvatným výhledem na město.

MULTIFUNKČNÍ 02.jpg

Výsledek

Díky rozloze 1000 m2 a rozložení fitness do pěti velkých zón pojme MATRIX CLUB jakékoliv druhy cvičení. Kromě funkční zóny vybavené nářadím Escape, TRX, GUN-eX, Total Gym – GTS aj. jsou pro klienty připraveny sály na oblíbené skupinové lekce.

Absolutní chloubou klubu je sál na Indoor Cycling s koly premium TOMAHAWK IC7 s měřením Watt i dalších špičkových technologií. Sály, posilovna i silová zóna jsou opatřeny sportovní podlahou, která splňuje specifické požadavky pro vlastní cvičební režim a maximální komfort.

realizace (4).jpg

Bývalá továrna získala nový život v podobě špičkového fitka

Říká se jim „brownfields“. Jde o bývalé tovární, skladovací nebo třeba vojenské budovy, které čekají na svůj nový „život“. A nový život dostala také jihlavská budova, která kdysi patřila k továrnímu komplexu Tesly.

"Volali jsme i konkurenci. Ta nás ale po telefonu skoro uspala! Kdežto aktivní přístup pana Jirčíka, snaha se hned sejít a co nejdřív se pustit do práce, na samotném začátku nejspíš rozhodla. Výsledkem jsme nadšeni a ve spolupráci dál intenzivně pokračujeme."

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness