Tým 3D FITNESS vytvořil krásné fitko AS FITNESS v Novém Jičíně

Na podzim roku 2018 bylo v Novém Jičíně otevřeno zbrusu nové a špičkově vybavené fitness centrum AS Fitness. Název vznikl spojením počátečních písmen majitelů Aleše a Sisi. A nejen spojením písmen, ale i jejich vášní a dovedností se z mnoho let opuštěné restaurace zrodilo fitness centrum světových parametrů. Bohatá sportovní a trenérská minulost Aleše Zedníka a vystudovaný mezinárodní obchod a management jeho přítelkyně Silvie Szolnokyové dal vzniknout perfektnímu týmu mladých lidí, kteří se o svůj zájem o sport a zdravý životní styl rozhodli podělit s ostatními.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Zazvonil telefon a ve sluchátku se ozval hlas mladé dámy: “Máme zájem vybudovat nejlepší fitness ve městě. Dodavatele vybavení již máme, ale zajímal by nás pohled společnosti 3D FITNESS na možnou realizaci tohoto projektu.” Velmi brzy jsme věděli, že klient bude náročný a bude chtít dosáhnout skvělého výsledku. Ale my přesně takové klienty chceme! Chceme být u toho, když se fitness sny mění v realitu... Dohodli jsme se na osobním setkání přímo v prostorách zamýšleného fitness centra.

AS Fitness_b.jpg

Realizace

Klient byl už téměř rozhodnutý pro dodavatele posilovacích a kardio strojů. Jel se na stroje podívat i do zahraničí a dával nám jasně najevo, že s 3D FITNESS chce řešit primárně funkční zónu a sál skupinových lekcí. Velmi pečlivě jsme naslouchali. Každým setkáním jsme více rozuměli snu dvojice trenérů a životních partnerů o vlastním fitness. A toužili jsme po tom čím dál víc - být generálním partnerem a dodavatelem celého projektu od A do Z. Navrhli jsme klientovi společnou cestu na světovou výstavu FIBO, aby mohl vyzkoušet všechny kvalitní dodavatele strojů v čele se značkou MATRIX Fitness i lídry v oblasti funkčního tréninku TRX a ESCAPE.

Na základě poznatků z FIBO a návštěv několika realizací 3D FITNESS v ČR se klient rozhodl pro kompletní spolupráci s naší společností. Náš tým grafiků a trenérů z 3D FITNESS ACADEMY začal velmi intenzivně pracovat na projektu. Proběhlo několik setkání členů realizačního týmu (podlaháři, grafici, technici, software, odborníci na skříňky, atd), přímo v prostorách bývalé restaurace v Novém Jičíně, kde AS Fitness dnes už stojí. Byl nastaven přesný časový harmonogram jednotlivých činností a definován detailní rozpočet projektu.

AS Fitness_a.JPG

Výsledek

Opuštěná restaurace uprostřed velkého sídliště získala díky skvělému podnikatelskému záměru nový život a neuvěřitelnou vnitřní energii. Majitelé si splnili dlouholetý sen a město Nový Jičín má teď k dispozici zbrusu nové fitness centrum světových parametrů. Kardio zóna s běhacími pásy, schodištěm, eliptickými a veslovacími trenažéry prémiové značky MATRIX. Posilovací stroje na všechny partie a velká multifunkční věž taktéž od MATRIX. Atraktivní funkční zóna s nářadím ESCAPE a univerzální konstrukce FTS vyrobená na míru v dílně 3D FITNESS. Prostorný sál na skupinové lekce obsahuje dvě velké hrazdy pro zavěšení TRX, odrazové desky na medicinbaly, lezecké stěny a další prvky. Vše bylo vyrobeno na míru techniky 3D FITNESS. Několik stovek m2 podlah vytvořených různými materiály podle použití v dané zóně a překrásné šatní skříňky realizované v rámci služeb naší společnosti. Rezervační systém a školení trenérů je vždy součástí našich kompletních realizací. Velký úsměv na tváři majitelů, skvělá show při slavnostním otevření a nadšení klienti. To jsou parametry, na které jsme vždy hrdi. Také tentokrát si můžeme říci: "Realizujeme úspěšná fitness centra". Přejeme Alešovi i Sisi, ať se jim daří jejich sen každý den rozvíjet a nechť jim přináší obrovskou radost.

AS Fitness_ (10).jpg

Z opuštěné restaurace se zrodilo moderní fitko

Na podzim roku 2018 bylo v Novém Jičíně otevřeno zbrusu nové a špičkově vybavené fitness centrum AS Fitness. Název vznikl spojením počátečních písmen majitelů Aleše a Sisi. A nejen spojením písmen, ale i jejich vášní a dovedností se z mnoho let opuštěné restaurace zrodilo fitness centrum světových parametrů. Nahlédněte s námi dovnitř a nechte se inspirovat...

Přehrát video
profile_photo

Aleš Zedník & Silvie Szolnokyová
Majitelé AS Fitness

Výběr toho správného partnera je nesmírně důležitý ať už v životě, ve sportu, v práci či v podnikání. Firmě 3D FITNESS, pro kterou jsme se finálně rozhodli, se během několika minulých let podařilo vybudovat dominantní postavení na českém a slovenském trhu v oblasti fitness. A my měli tu čest se opravdu přesvědčit, proč tomu tak je! 3D FITNESS zvítězilo na základě bezkonkurenčního přístupu a skvělé nabídky. Ještě 2 roky zpátky jsme si ani jeden nepomysleli na vlastní fitness centrum. Dnes ho vlastníme a nenapadá nás jediná věc, kterou bychom udělali jinak. Na této skutečnosti má 3D FITNESS velkou zásluhu a my si toho velmi vážíme. Perfektní projekty dokáže tvořit jen perfektní tým lidí, a to 3D FITNESS rozhodně má. Ovšem realizací to nekončí, nýbrž začíná. Nyní je na nás, jak si dál povedeme. Víme, že úspěch spočívá ve spokojenosti našich klientů, která je u nás na prvním místě!

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.