Revitalizace CENTRA RIO v aquaparku v Ústí nad Orlicí dopadla na jedničku

Sportovní Centrum Rio, které je součástí plaveckého areálu v Ústí nad Orlicí, nabízí nově i aktivní odpočinek v podobě moderního cvičení pro celé tělo. Se zkušenými instruktory si lze užít lekce Indoor Cycling, TRX nebo cvičení s deskou Flowin a mnohé další.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Firma Tepvos oslovila naši společnost 3D FITNESS s přáním vybavit a revitalizovat své fitness studio Centrum Rio, které je součástí plaveckého areálu. Prioritou bylo vybavit sál pro Indoor Cycling a funkční zónu s moderními styly cvičení. Investor se rozhodl pro model cyklistického trenažéru S-series po intenzivním testu těchto kol. Důraz byl kladen na velmi kvalitní zpracování všech dílů kola, extrémně tichý chod a perfektní brzdný systém i při maximálním zatížení.

Realizace_Tepvos_002.jpg

Realizace

Do prostoru fitness centra jsme instalovali kola S-series značky Tomahawk, která mají osazené měřiče tepové frekvence a nabízejí klientům ten nejvyšší možný komfort. Dodali jsme také závěsné systémy TRX® pro cvičení s vlastní váhou těla a desky Flowin® k posílení vnitřního svalstva. Pro nadcházející sezonu je tak připraveno revitalizované studio, kde bude možné navštěvovat nejen lekce Indoor Cycling, ale také oblíbené lekce TRX na konstrukcích z dílny 3D FITNESS.

Realizace_Tepvos_003.jpg

Výsledek

Klienti areálu se mají skutečně na co těšit. Nejen, že je zde možné potkat velmi často našeho nejlepšího cyklistu Jaroslava Kulhavého, ale také nová kola TOMAHAWK a lekce Indoor Cyclingu přispějí k vyšší atraktivitě celého sportoviště.

Realizace_Tepvos_005.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.