Realizace špičkového fitness centra v TENIS-CENTRU DTJ v Hradci Králové

Jedno z největších tenisových center TENIS-CENTRUM DTJ v Královéhradeckém kraji má svůj vlastní příběh. Ten začínal vybydleným barákem se starým asfaltovým hřištěm a s nijak zajímavým parkem v okolí.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Dnes na tomto místě můžeme spatřit krásný tenisový komplex, který je chloubou Hradce Králové. Slavnostní otevření proběhlo za velkého zájmu nejen tenistů a členů oddílu, ale rovněž i zástupců města a politiků, včetně Bohuslava Sobotky. Celý komplex se od prvního dne těší obrovskému zájmu a velké návštěvnosti.

Vizualizace_DTJ_HK

Realizace

Vizí investorů, pánů Pavla Hepa a Petra Šanovce, bylo vybudování multifunkčního objektu, který by poskytoval zázemí pro všechny návštěvníky areálu. V rámci zkvalitnění služeb si majitelé přáli také moderní fitness centrum, které by bylo přístupné nejen široké veřejnosti a rodičům, kteří čekají na své děti při lekcích tréninku, ale především také tenistům jako nedílná součást jejich kondiční přípravy. Vzhledem k faktorům, že prostor pro fitness nebyl úplně velký, bylo potřeba pečlivě pracovat s každým metrem čtverečným. Velký důraz byl kladen na to, aby v centru mohl probíhat špičkový trénink pro děti a mládež, a to jak jednotlivců, tak i celých tréninkových skupin.

Realizace_FTJ TENIS HK_001.JPG

Výsledek

Vytvořili jsme velmi kvalitní kardio zónu obsahující běhací pásy, spinningová kola, veslovací a eliptické trenažéry, vše značky MATRIX. Byla vytvořena také atraktivní funkční zóna, včetně profesionální konstrukce FTS vyrobené na míru pro specifický trénink dětí a mládeže. V centru jsou dále nainstalovány jednoúčelové posilovací stroje řady VERSA a rovněž značky MATRIX. Činky, kotouče a nářadí pro funkční trénink je od prémiové značky ESCAPE.

Realizace_FTJ TENIS HK_003.JPG

Z vybydleného baráku sportovní komplex TENIS-CENTRUM DTJ

Jedno z největších tenisových center TENIS-CENTRUM DTJ v Královéhradeckém kraji má svůj vlastní příběh. Ten začínal vybydleným barákem se starým asfaltovým hřištěm a nijak zajímavým parkem v okolí. Nahlédněte s námi dovnitř, do atraktivního fitness centra z dílny 3D FITNESS.

Pro náš projekt jsme chtěli toho nejlepšího partnera, který by realizaci vytvořil se vším všudy, od A do Z. Proto jsme ze 4 nabídek oslovili práve společnost 3D FITNESS, která splňovala vše co jsme si od takové spolupráce představovali. Především profesionalitu, komplexnost a výbornou nabídku služeb a vybavení. Celá spolupráce probíhala na 1*. Jelikož chceme náš areál v budoucnu dále rozšiřovat, hodláme v této skvělé spolupráci pokračovat a vřele ji doporučujeme všem, kteří chtějí profesionální a moderní fitness centrum.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness