Realizace špičkového fitness centra v TENIS-CENTRU DTJ v Hradci Králové

Jedno z největších tenisových center TENIS-CENTRUM DTJ v Královéhradeckém kraji má svůj vlastní příběh. Ten začínal vybydleným barákem se starým asfaltovým hřištěm a s nijak zajímavým parkem v okolí.

Z vybydleného baráku sportovní komplex TENIS-CENTRUM DTJ

Jedno z největších tenisových center TENIS-CENTRUM DTJ v Královéhradeckém kraji má svůj vlastní příběh. Ten začínal vybydleným barákem se starým asfaltovým hřištěm a nijak zajímavým parkem v okolí. Nahlédněte s námi dovnitř, do atraktivního fitness centra z dílny 3D FITNESS.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Dnes na tomto místě můžeme spatřit krásný tenisový komplex, který je chloubou Hradce Králové. Slavnostní otevření proběhlo za velkého zájmu nejen tenistů a členů oddílu, ale rovněž i zástupců města a politiků, včetně Bohuslava Sobotky. Celý komplex se od prvního dne těší obrovskému zájmu a velké návštěvnosti.

Vizualizace_DTJ_HK

Realizace

Vizí investorů, pánů Pavla Hepa a Petra Šanovce, bylo vybudování multifunkčního objektu, který by poskytoval zázemí pro všechny návštěvníky areálu. V rámci zkvalitnění služeb si majitelé přáli také moderní fitness centrum, které by bylo přístupné nejen široké veřejnosti a rodičům, kteří čekají na své děti při lekcích tréninku, ale především také tenistům jako nedílná součást jejich kondiční přípravy. Vzhledem k faktorům, že prostor pro fitness nebyl úplně velký, bylo potřeba pečlivě pracovat s každým metrem čtverečným. Velký důraz byl kladen na to, aby v centru mohl probíhat špičkový trénink pro děti a mládež, a to jak jednotlivců, tak i celých tréninkových skupin.

Realizace_FTJ TENIS HK_001.JPG

Výsledek

Vytvořili jsme velmi kvalitní kardio zónu obsahující běhací pásy, spinningová kola, veslovací a eliptické trenažéry, vše značky MATRIX. Byla vytvořena také atraktivní funkční zóna, včetně profesionální konstrukce FTS vyrobené na míru pro specifický trénink dětí a mládeže. V centru jsou dále nainstalovány jednoúčelové posilovací stroje řady VERSA a rovněž značky MATRIX. Činky, kotouče a nářadí pro funkční trénink je od prémiové značky ESCAPE.

Realizace_FTJ TENIS HK_003.JPG

CO ŘEKL O PROJEKTU KLIENT?

Pro náš projekt jsme chtěli toho nejlepšího partnera, který by realizaci vytvořil se vším všudy, od A do Z. Proto jsme ze 4 nabídek oslovili práve společnost 3D FITNESS, která splňovala vše co jsme si od takové spolupráce představovali. Především profesionalitu, komplexnost a výbornou nabídku služeb a vybavení. Celá spolupráce probíhala na 1*. Jelikož chceme náš areál v budoucnu dále rozšiřovat, hodláme v této skvělé spolupráci pokračovat a vřele ji doporučujeme všem, kteří chtějí profesionální a moderní fitness centrum.

Pavel Hep
Jednatel a ekonom klubu

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.