Realizace rodinného fitness centra FITNESS FOR JOY v Praze Modřanech

Dnešní spolumajitelé Fitness for Joy mnoho let působili jako lektoři a trenéři v různých předních fitness centrech v Praze. Jenže nikde nebyli stoprocentně spokojeni.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Vlastní studio chtěli už dávno, aby mohli uplatnit originální koncept rodinného fitness pro své zavedené klienty i všechny z Modřan a okolí, kteří se chtějí hýbat. Na to, jak „šlape“ Fitness for Joy, je radost se dívat. Svůj osobitý přístup a know-how mohou majitelé opřít o špičkové vybavení a nářadí. Nic z toho, co si přáli ve studiu mít, nechybí.

Vizualizace_Fit4Joy_001.jpg

Realizace

Myšlenku vybudovat úspěšné rodinné fitko s pevnými vazbami s klienty se podařilo 100 % naplnit ve velmi krátkém čase. Již od první vizualizace jsme byli s investory na stejné vlně. Vypořádat jsme se museli především s nestandardně členěným a velmi stísněným prostorem. Řešení, které vyhovuje klientům i majitelům studia a jejich personálu, se však našlo.

Realizace_Fit4Joy_Praha_Dolejš_014.JPG

Výsledek

3D FITNESS vytvořilo projekt doslova od A do Z. Přízemí „zabraly“ špičkové stroje MATRIX uspořádané do jednotlivých zón, mezi nimi například také schodišťový trenažér ClimbMill v kardio zóně. Z pohledu majitele fitness centra jde o senzační možnost nabídnout klientům zpestření tréninku. A to je bonus doslova k nezaplacení, protože lidé, kteří se baví, se rádi vracejí! V prvním patře jsou sály pro funkční trénink a skupinové lekce. Majitelé jsou mladí lidé sázející na moderní trendy, jako je například funkční trénink s TRX a další směry. Podstatné je pro ně také soustavné profesní vzdělávání týmu. Personál se proto neustále vzdělává prostřednictvím kurzů v 3D FITNESS ACADEMY i jinde.

Realizace_Fit4Joy_Praha_Dolejš_021.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.