Parkovací dům se proměnil na funkční zónu FITNESS CLUB EVO

Fitness Club Evo je vyhlášený skvělým zázemím pro bojové sporty, kterým je věnována značná část klubu a nechybí ani sály pro oblíbené skupinové lekce.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Fitness Club Evo v Poděbradech je ideální místo, kde si lze skvěle zasportovat a dobít tak baterie po celodenním shonu. Nedávno se klub rozšířil o další jedno patro a nyní se tak může pochlubit prostornou funkční a kardio zónou.

podebrady-vizualizace (4).jpg

Realizace

Investor nás oslovil s přáním zvětšit stávající klub, který sídlil v horním patře velkého parkovacího domu, ale k parkování moc využívan nebyl.

Volný prostor se tak dal využít lépe.. Pro investora byla naše společnost 3D FITNESS, s mnohaletými zkušenostmi, ideálním partnerem pro spolupráci. Společně jsme probrali možná řešení a navrhli vizualizace.

Realizace-Pardubice-Poděbrady-Praha-BB-Benešov_web-33-of-69-1.jpg

Výsledek

Prostor klubu jsme rozdělili do jednotlivých funkčních zón. Vytvořili jsme také prostor pro výbušný trénink a akcelerace, v podobě 20 m dlouhé běžecké dráhy, která začíná multifunkční konstrukcí FTS a do které lze umístit i veškeré tréninkové nářadí.

V druhé oblasti, určené pro funkční trénink, zejména pro koordinaci pohybu, jsme umístili velkou FTS konstrukci, pro cvičení menších skupin i osobní individuální trénink. Pro maximální variabilitu zde byly vyznačeny cvičební prvky přímo na podlaze. Vytvořili jsme také zónu pro sportovně – zdravotní trénink s 2 profesionálními stroji GTS od Total Gym.

Součástí celého projektu, bylo také školení trenérů a instruktorů, které probíhalo přímo ve Fitness Club Evo v Poděbradech. Proces vzdělávání zajistilo 3D FITNESS Academy pod vedením špičkových instruktorů.

Realizace-Pardubice-Poděbrady-Praha-BB-Benešov_web-21-of-69-1.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.