komplexní sportovní centrum New Park Brno

New Park Brno patří svým rozsahem služeb i svou plochou jednoznačně k největším fitness centrům nejen v Brně, ale v celé ČR. Od začátku si majitel pan Klvaňa přál komplexní sportovní centrum nabízející vše, co si milovník aktivního pohybu může představit. Komplexnost nevnímal pouze v pohybu, ale i v pestrosti tréninku a samotných tréninkových zón. Velmi atraktivní řešení pro crossfit je skutečným rájem pro všechny milovníky tohoto druhu tréninku.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

New Park Brno patří svým rozsahem služeb i svou plochou jednoznačně k největším centrům nejen v Brně, ale v celé ČR. Od začátku si majitel pan Klvaňa přál komplexní sportovní centrum nabízející vše, co si milovník aktivního pohybu může představit. Komplexnost nevnímal pouze v pohybu, ale i v pestrosti tréninku a samotných tréninkových zón. Velmi atraktivní řešení pro crossfit je skutečným rájem pro milovníky tohoto druhu tréninku. Nově byla vytvořena perfektní combat zóna určená všem bojovníkům, boxerům, MMA zápasníkům.

New Park - Brno_web (5 of 38).jpg

Realizace

Srdcem celého centra je masivní silová zóna tvořená špičkovým vybavením značky Hammer Strength. Cihličkové a kotoučové stroje nabízejí zcela jedinečný trénink s pestrou paletou na všechny svalové partie a vždy ještě něco navíc. To je New Park Brno. Kardio zóna v barvách značky Life Fitness se neustále rozrůstá. Více běhacích pásů, nových kol i schodů. Prostě kardio zóna je zde pro každého, kdo si potřebuje zpestřit svůj silový, MMA nebo crossfitový trénink.

New Park - Brno_web (7 of 38).jpg

Výsledek

V klubu na vás dýchne precizní čistota, jednoduchý design a vše parádně urovnané s každým m2 promyšleným do posledního detailu. Energií centra není hlasitá hudba či přehnané technologie, ale lidská přítomnost. Každý klient si zde trénink maximálně užívá. Každý má k dispozici vše, co potřebuje a každý má také vše na dosah a přitom dostatečný komfort vzdušného a prostorného centra.

Partnerství New Park - Hammer Strength - 3D FITNESS. To není jen slovní spojení, ale závazek i vzájemná podpora. Vše je vybudované na dlouhodobé zkušenosti, respektu a naslouchání. A to teprve začínáme :-).

New Park - Brno_web (37 of 38).jpg

New Park Brno

profile_photo

Tomáš Klvaňa
ceo

Firmu 3D FITNESS vnímáme jako velmi dobrého partnera, pomáhá nám vybrat stroje, pomáhá nám servisovat stroje. Můžeme se na něj kdykoliv obrátit a toho si cením, protože celý byznys, který tady máme, chceme mít založený na partnerství a dobré spolupráci.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PO DOKONČENÍ PROJEKTU

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness