Moderní středisko fyzioterapie DSL FYZIO má skvělé fitko od 3D FITNESS

Moderní středisko fyzioterapie DSL Fyzio v Roudnici nad Labem je špičkově vybavené centrum pohybové medicíny, které se specializuje hlavně na léčbu dětí a sportovců.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Samotná budova o rozloze téměř 500 m2 nabízí ošetřovny, kanceláře a hlavně funkční fitness studio, jehož hlavním prvkem je FTS konstrukce. Ta patří do rehabilitačního centra úplně stejně jako do fitness klubu. Kromě atraktivního řešení totiž nabízí nekonečné množství cviků pro všechny sportovce i nesportovce. Zdravý a pohyb je to, co nás drží nad vodou.

Vizualiazace_DSLFyzio_02.jpg

Realizace

Vizí majitelů firmy DSL Fyzio bylo Fitness studio, splňující především terapeutické požadavky. Zároveň by ale mělo vyhovovat sportovcům a veřejnosti, která by měla zájem ve fitku cvičit. Majitelé dali přednost prostoru pro funkční trénink s FTS konstrukcí, před klasickým centrem s kardio zónou a zónou volných vah. Studio musí motivovat nejen k lepším výsledkům, ale v tomto případě taky k novému začátku.

Realizace_DSL Fyzio_009.jpg

Výsledek

Dostali jsme k dispozici úplně nový prostor, prostě jen hrubou stavbu, který jsme společně s majiteli firmy přetvořili na inspirativní fitness studio. Světle zelené stěny, kvalitní odhlučněná podlaha s vytápěním, polepy a samozřejmě originální 3D FITNESS konstrukce FTS v modré a žluté barvě. Zvolili jsme multifunkční stavbu, rozdělenou do tří částí. Přidali jsme různé stupínky, konzole, žebříky, hrazdy, osy, klouby…zkrátka všechno, aby vzniklo atraktivní a univerzální řešení pro každého. Mimo jiné si zde může zacvičit se závěsným systémem TRX® jak zdatný sportovec, tak i ten, který je zrovna po nehodě a potřebuje rehabilitaci. Totéž platí o cvičení s GUN-eX®, medicinbaly nebo kettlebelly.

Realizace_DSL Fyzio_003.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.