Moderní sportovně relaxační centrum VIVA FITNES vyniká špičkovým zázemím.

Moderní sportovně relaxační centrum Viva Fitnes se sídlem v srdci Českých Budějovic, poskytuje širokou nabídku sportovních aktivit a služeb v oblasti fitness, wellness, plavání, osobního tréninku, aerobiku, spinningu, zumby a mnoho dalšího.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Milovníci pohybu mohou navštívit nejen špičkově vybavenou posilovnu, ale i kardio zónu či jeden ze dvou sálů pro funkční trénink a skupinové lekce.

Realizace_VIVA FITNES - České Budějovice_004.JPG

Realizace

Po uzavření vyhlášeného klubu Factory Pro v Českých Budějovicích se nový investor rozhodl pro komplexní rekonstrukci stávajícího sportoviště a spolu se vznikem nového klubu chtěl představit klientům nové trendy ve fitness spolu s využitím nových cvičebních programů a nářadí. A řešení?

Realizace_VIVA FITNES - České Budějovice_001.JPG

Výsledek

Investor byl hned po prvním testovacím dnu nadšen kvalitou a precizním zpracováním kol Tomahawk® S-series. Byla okamžitě dohodnuta dodávka 26 kusů kol Tomahawk pro nově vznikající centrum. 21 ks pro Indoor Cycling studio a 5 ks do kardio zóny v hlavním sále posilovny. Vytvořili jsme navíc samostatný sál pro TRX®. Ve složitém prostorovém řešení byla vytvořena speciální 9 metrová konstrukce na TRX zavěšená v dřevěných nosných prvcích stavební konstrukce. Funkční zóna posilovny byla doplněna o GTS – GRAVITY®, který je ideálním nářadím pro osobní trenéry s minimální náročností na prostor a širokou škálou cviků pro funkční trénink.

Realizace_VIVA FITNES - České Budějovice_002.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.