MARVEL GYM - Klubové fitko plné designu

Marvel Gym byste našli v Mladé Boleslavi. Majitel Pavel Lepič je milovník pohybu, ale i nadčasových technologií. Nejen, že vás zde osloví atraktivní modulární osvětlení, ale fitko má i vlastní apku, kde zjistíte třeba aktuální obsazenost fitka. Součástí moderního konceptu je také playlist klubové hudby se špičkovým ozvučením. Kromě technologií a designu si klub zakládá na prvotřídním fitness vybavení. Majitel si přál ty nejkvalitnější "americké mašiny", proto byla značka Hammer Strength a Life Fitness jasnou volbou!

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Marvel Gym je v Mladé Boleslavi velmi známý pojem. Jedná se o dva kluby, které jsou svým designem i atmosférou zcela jedinečné. Majitel klubu Pavel Lepič je milovník pohybu, ale také velmi dynamický člověk plný energie. Miluje hudbu, společnost, život na plný plyn. Veškerá jeho vášeň je přenesena do klubové kultury. Fitka Marvel Gym jsou od rána do večera narvaná k prasknutí. Potkávají se zde všechny věkové kategorie a dominují mladí, kteří Marvel Gym vnímají jako místo, kde nikdo z okolí Boleslavi nemůže chybět.

 

Marvel návrh.jpg

Realizace

Pobočka Marvel Gym, která se nacházela v centru a byla vlajkovou lodí současného řetězce se musela v létě 2022 přesunout. Majitel nemovitosti se rozhodl pro komplexní rekonstrukci budovy a všichni nájemníci museli pronajaté prostory opustit.

Společnost 3D FITNESS byla požádána, zda-li by mohla pomoci s řešením nové pobočky a zejména zda by zajistila všechny nové stroje a vybavení. Klient měl zcela jasno, že vybavení musí být jen to nejlepší, a to je bezesporu značka Hammer Strength pro celou silovou i funkční / performance zónu. Rovněž se rozšiřovala kardio zóna o běhací pásy, schody, kola a další položky.

IMG-20230425-WA0016.jpg

Výsledek

Původní kancelářské prostory a sklepní místnosti byly přeměněny během několika měsíců ve vibrující moderní klub plný úžasné energie. Světelné efekty, motivační hudba, špičkové stroje Hammer Strength a Life Fitness. A hlavně klub plný cvičenců, kde je těžké najít volné místo nebo volný stroj. Špičkově zpracovaný design, usměvaví recepční a zejména nadšení klienti. Klub je od prvního dne v zelených číslech a návštěvnost absolutně předčila očekávání. Majitel Pavel Lepič je nadšený a plánuje další expanzi. A jak říká, vždy pouze se špičkovými stroji z USA.

Marvel - Mladá Boleslav_web-12.jpg

Designové fitko MARVEL GYM

Přehrát video
profile_photo

Pavel Lepič

Spolupráce s 3D FITNESS probíhala bez jediného problému, na čem jsme se domluvili, to se stalo. Navíc dodávají ty nejkvalitnější americké mašiny, pro nás to byla jasná volba a každému bychom spolupráci jen doporučili.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ
PO DOKONČENÍ PROJEKTU

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.