HD FITNESS Krnov Official Hammer Strength Training Center

HD FITNESS je rodinná firma, která funguje od r. 2019, kdy se majitelé - otec a syn Ďurníkovi rozhodli vybudovat v centru Krnova moderní fitness centrum. Otec - celoživotní sportovec, podnikatel a úspěšný vizionář. Syn - milovník fitness a rozhodnutý opřít se do podnikání. Od zrodu samotné myšlenky, složitých stavebních úpravách až po realizaci 400m2 fitka uplynulo pouhých pár měsíců. Téměř 3 roky po otevření však došli majitelé k závěru, že kapacita fitness centra již nestačí, a proto se v létě roku 2022 rozhodli pro jeho komplexní rozšíření. Jako partnera pro realizaci fitness do nových prostor si zvolili opět společnost 3D FITNESS.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Otec a syn Ďurníkovi se rozhodli zrevitalizovat část starých sklepních místností a vybudovat zde moderní fitness centrum, které v Krnově scházelo. S podnikáním v oblasti sportu měli již zkušenosti a pohyb byl vždy součástí rodinné DNA. I přes jisté obavy, zda-li Krnov zvládne ufinancovat rozsáhlý projekt se s chutí do naplnění myšlenky o vlastním fitness s plnou energií pustili. Od prvních myšlenek byl součástí celého projektu k dispozici tým 3D FITNESS, který začal intenzivně pracovat na projektové přípravě, dispozičním řešení i konzultacích se všemi zainteresovanými.

 

vizual2 kopie.jpg

Realizace

Fáze II navázala na velmi úspěšný provoz menšího fitka otevřeného v roce 2019. Dosavadní prostory začaly být na aktuální potřeby již velmi těsné a majitelům se povedlo sehnat prostory pro rozšíření. Původně se mělo jednat o dvě oddělené jednotky, do kterých bude vstup přes náměstí. Nakonec se však povedlo, a to i na základě intenzivního doporučení a nalezení projektového řešení odborníků z 3D FITNESS, vytvořit jedno velké a hlavně propojené centrum s velmi reprezentativním vstupem z centrálního náměstí.
 
Nový prostor se dvěma patry nabízel dvakrát tak velkou plochu než původní fitness - celých 900 m2. Navrhli jsme 2D a 3D návrhy s jednotlivými tréninkovými zónami a prémiovým vybavením. Pro nás i majitele byly jasnou volbou špičkové značky Hammer Strength a Life Fitness. Hlavním přáním, bylo vytvořit místo s příjemnou atmosférou, kam se budou klienti rádi vracet a kde budou chtít aktivně trávit svůj volný čas a kde nebude mít kompromis žádný prostor.
IMG-20231220-WA0002.jpg

Výsledek

Původní fitko se rozrostlo o nové tréninkové zóny a stalo se oficiálním Hammer Strength Center. Můžete zde najít kromě špičkových strojů značky HAMMER STRENGHT, LIFE FITNESS a TOTAL GYM také funkční pomůcky TRX a ESCAPE. Po vstupu do fitness narazíte na kardio zónu s krásným výhledem na náměstí. V tomto patře najdete i veškeré cihličkové stroje. Jakmile se vydáte o patro níže, najdete zde prostornou tréninkovou a nadčasovou silovou zónu s kotoučovými stroji Hammer Strength, tréninkovou platformou, běžeckou dráhou, combat zónou, čínkárnou a dalším výkonnostním vybavením.

HD Fitness - Krnov_web (55 of 64).jpg

Moderní rodinné fitko HD FITNESS

profile_photo

Jan a Miroslav Ďurníkovi
jednatelé fitness

3D FITNESS pro nás bylo partnerem již v první fázi, kdy jsme se rozhodli vybudovat naše fitness v Krnově. Spolupráce byla vynikající a když jsme se rozhodli fitko zvětšit, tak jsme opět kontaktovali je.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ
PO DOKONČENÍ PROJEKTU

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness