GYM ARENA LITOMĚŘICE. Příběh trenéra, který si jde za svým snem

Jak se ze staré nevyužívané uhelny a přilehlého skladu stane atraktivní moderní fitness? Přečtěte si příběh trenéra Kurta Kauschitze, který si šel za svým snem a společněně s týmem 3D FITNESS vytvořil něco neskutečného...

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Pan Kauschitz provozuje malý sál zaměřený na skupinové lekce a funkční trénink. Jeho studio je velmi male, ale nachází se ve velmi zajímavé lokalitě v centru Litoměřic. Prostor začíná být velmi těsný a klientů přibývá. 3D FITNESS zpracovává návrh na úpravu dispozice sálu a dodává premiové pomůcky pro rozšíření nabídky lekcí. Po několika setkáních přichází myšlenka na vybudování zcela nového multifunkčního fitness centra. Mnohem většího a komplexnějšího.

Gym arena Litoměřice (2).png

Realizace

První schůzka na novém projektu. Nacházíme se několik kilometrů od centra Litoměřic. V průmyslové zóně. V budově bývalé uhelny a skladu. Krásný hangár, ale obrovské množství práce. Investor je plný energie a tým 3D FITNESS začíná vidět základní parametry pro vytvoření projektu, který bude plně respektovat parametry budovy a využije každý m2 této úžasné plochy. Zadání je zcela jasné. Vybudovat prostor, který bude nabízet maximální komfort pro cvičence. Svým vybavením a dispozicí bude umožňovat tréninky jednotlivců, malých i velkých tréninkových skupin či soustředění sportovních klubů. Využití váhy vlastního těla, pomůcky pro funkční trénink, kardio v základních komplexních strojích. Zde bude prostor, kde budou trénovat lidé, kteří skutečně milují pohyb v jeho základních rovinách a principech. Pan Kauschnitz se účastní dalších vzdělávacích modulů, aby svým klientům nabídl skutečně ten nejlepší servis. 3D FITNESS ladí každý detail, využívá každého nosného sloupu, přidává veškeré novinky ze světa funkčního tréninku. Stavebníci a řemeslníci posouvají stavbu vpřed neuvěřitelnou rychlostí.

Gym arena Litoměřice (2).jpg

Výsledek

Ve velmi krátké době a pod pečlivým dohledem investora je aréna připravená. Celý prostor je zateplený, vyladěný a podlahy jsou položeny. Začínají se montovat konstrukce a kotvící prvky. Je čas na rozmístění strojů a pomůcek. Vymazlit každou zónu – silová, funkční, kardio, kombat, open space. Investor vždy dbal na kvalitu vybavení a proto v oblasti funčního tréninku bylo pro klienty vybráno jen to nejlepší. TRX – kompletní vybavení pro trénink na závěsných systémech včetně konstrukcí vyrobených na míru, využívajících litinových sloupů bývalé haly. ESCAPE – pomůcky pro výbušnost, akceleraci, stabilitu, agility. Gun-Ex, elastická lana pro maximální rozvoj svalové dynamičnosti, akcelerace a síly. Doplněny jsou zóny pro silový i kardio trénink. Neuvěřitelná proměna skladovací haly je dokončena a první klienti mohou ochutnat tento nový fitness klenot pod vedením Kurta Kauschitze.

Gym arena Litoměřice (3).jpg

Gym Arena Litoměřice

Přehrát video
profile_photo

Kurt Kauschitz

Gym arena je splněný sen, kde se ze starého zaprášeného skladu, kde jezdily ještěrky se zbožím, stala moderní crossfitovo funkční tělocvična o 400 m2. Firma 3D FITNESS byla od začátku jasná volba. Od konkurence se liší skvělou komunikací, perfektním vybavením a rychlostí dodaní. Od prvního setkání a prvních radách zkušeného týmu jsem měl výborný pocit a přesně vše, co radili a doporučili, sedělo do puntíku. Za mě 10 z 10 a budu se těšit na další spolupráci.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ
PO DOKONČENÍ PROJEKTU

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.