Fotbalová hala KORŇA se pyšní nejdelší konstrukcí v Evropě. Má 35 metrů

Slovenské město Korňa se pyšní jednou z největších fotbalových hal ve střední Evropě a bezesporu největší na území bývalého Československa.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Do arény se sjíždějí na soustředění a zimní přípravu všechny slovenské extraligové kluby. Mimo domácích, využívají nádherné prostory haly, také zahraniční kluby z celé řady evropských států.

Realizace_FOTBALOVÁ HALA - Korňa_008.JPG

Realizace

Investor si přál vytvořit silovou zónu jako alternativu posilovny. Od počátku nechtěl žádné posilovací stroje. Po detailním seznámení s daným prostorem se jednání nejprve točilo okolo výroby a instalace nadstandardní FTS konstrukce, která by se umístila na plochu přilehlou fotbalovému hřišti. Vzhledem k velmi atraktivním prostorům bylo zváženo vytvoření zcela unikátního řešení TRX sálu, kde by bylo možno realizovat tréninky s celým týmem hráčů najednou. Toto řešení sklidilo velký úspěch a rozhodnutí investora bylo v krátké době zcela jasné.

Realizace_FOTBALOVÁ HALA - Korňa_010.JPG

Výsledek

Pro realizaci nejdelší konstrukce v Evropě (35m) bylo využito konstrukčních prvků nosné konstrukce haly. Technici 3D FITNESS provedli přesné zaměření a zahájili diskuzi se statikem stavby. Dle projektové dokumentace byla vyrobena konstrukce, která plně splnila očekávání investora. TRX sál, vybaven TRX závěsnými systémy, je nyní plně využíván nejen pro silovou přípravu, ale také pro rozvoj mobility s extrémním přínosem pro stabilizační svalstvo.

Realizace_FOTBALOVÁ HALA - Korňa_007.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.