FITNESS VICTORY Praha

V Praze Záběhlicích nedávno vznikl prémiový klub Fitness Victory. Díky netradičnímu kruhovému půdorysu se mu přezdívá koloseum. Na 1000 m2 se zde rozkládá luxusní fitness centrum, ve kterém si najde snad každý to své, od kardio a silové zóny až po aerobní sál, který slouží i jako funkční zóna a prostor pro skupinové tréninky. Majitelé a vášniví sportovci v jednom, Jiří Vilímek a Miroslav Fukes, si otevřením tohoto klubu, již druhé pobočky Fitness Victory, splnili další sen.

Na realizaci jsme využili:

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Co bylo na začátku projektu Jiřího Vilímka a Miroslava Fukese? Prostor! Doslova unikátní prostor, v němž oba současně řekli „WOW, tady si zaslouží být fitko“. Klienti si vybrali již téměř veškeré vybavení pro svoje nové centrum a byly před podpisem smlouvy s dodavatelem. 3D FITNESS bylo požádáno o zpracování celého projektu, a hlavně navržení celého klubu z pohledu funkčnosti a uživatelskému komfortu pro uživatele. Postupem času se však ukázalo, že 3D FITNESS bude v tomto projektu mnohem silnějším partnerem než jen projektovým konzultantem.

Díky velmi atraktivnímu návrhu řešení projektu i vybavení byla naše společnost 3D FITNESS vybrána jako jeden z hlavních dodavatelů veškerého vybavení klubu. A stejně tak, jako byli z prostoru nadšení majitelé, tak jsme byli i my. Každý netradiční projekt je pro nás výzvou, kterou chceme zdolat a zde se zadařilo maximálně.

FITNESS VICTORY Praha (10).jpg

Realizace

Oba společníci a vášniví sportovci měli celkem jasnou představu, jaké stroje by chtěli, a i dokonce kolik by jich mělo být. Co si ale vůbec nedokázali představit bylo samotné rozložení tréninkových zón a celkový výsledný vzhled fitness. Což je přesně naše parketa. Po precizním přeměření celého prostoru se náš tým pustil do práce. Navrhli jsme 2D a 3D vizualizace. Po dokončených stavebních úpravách jsme se mohli pustit do práce. A to od A do Z.

FITNESS VICTORY Praha (2ano).jpg

Výsledek

Silovou část jsme vybavili prémiovou značkou Life Fitness. Izolované stroje, obrovská multifunkční věž. Stojany na dřepy a tlaky. Byl vytvořen multifunkční sál pro funkční trénink i další skupinové aktivity. V budoucnu bude sál doplněn ještě o Octagon konstrukci, která bude třešničkou na dortu ve funkčním tréninku a dominantou funkční zóny.

FITNESS VICTORY Praha (6).jpg

Fitness Victory je novodobé koloseum Life Fitness

Na 1000 m2 se zde rozkládá luxusní fitness centrum, ve kterém si najde snad každý to své, od kardio a silové zóny až po aerobní sál, který slouží i jako funkční zóna a prostor pro skupinové tréninky. Díky netradičnímu kruhovému půdorysu se prémiovému klubu Fitness Victory přezdívá Koloseum.

Přehrát video
profile_photo

Jiří Vilímek
Jednatel klubu

Co bych chtěl určitě vypíchnout, tak prostor Fitness Victory je unikátní, opravdu specifický. Měli jsme sice jasnou představu, jaké stroje chceme a kolik by jich mělo být, ale nedokázali jsme si vůbec představit rozložení a zda ten počet strojů odpovídá. A v tom nám 3D FITNESS strašně moc pomohlo. Strávili X času, kdy všechno přeměřili a kdy pak od nich přišel perfektní návrh 2D a 3D vizualizace. Nejen rozložení jednotlivých zón, ale i barevnost... Za to opravdu klobouk dolů.

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ
PO DOKONČENÍ PROJEKTU

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.