ESPRIA FITNESS CLUB je top fitness klub v Nitře na Slovensku

Espria Fitness Club Nitra je nejmodernější fitness klub v Nitře, který nabízí širokou škálu služeb v oblasti cvičení, zdravé výživy a relaxu. Klub se může pochlubit špičkovým fitness zázemím s profesionální funkční zónou.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Majitelé klubu v Bratislavě se rozhodli pro rozšíření počtu svých klubů a prvním mimo Bratislavským střediskem pod hlavičkou ESPRIA je nově otevřené centrum v Nitře. Na základě velmi dobré spolupráce se společností 3D FITNESS, při provozu Bratislavského klubu, byla volba při výběru partnera pro skupinový a funkční trénink pro nový klub jasná.

Vizualizace_Espria Nitra_001.jpg

Realizace

etailně jsme vyřešili prostorové řešení celého klubu, zpracovali 2D a posléze i 3D vizualizace a grafické řešení bannerů na zeď, včetně plakátů na míru. Zajistili jsme nářadí pro skupinové aktivity do multifunkčního sálu a vytvořili dvě samostatné zóny pro funkční trénink. Malá privátní zóna obsahuje konstrukci na TRX® a drobné nářadí pro funkční trénink k privátním lekcím s osobním trenérem. Druhá zóna je velmi promyšlený prostor ve středu hlavní cvičební plochy posilovny.

Vizualizace_Espria Nitra_002.jpg

Výsledek

oto strategické umístění je jasnou zárukou vysokého využití této zóny a zejména velmi účinné navýšení počtu osobních tréninků, které generují výrazný obrat pro kluby, jež se ekonomikou skutečně zabývají. Perlou celé zóny funkčního tréninku je na míru vytvořené samostatné funkční stanoviště FTS z dílny 3D FITNESS.

Realizace_Espria Nitra_002.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.