Domácí fitness s nádechem dřeva a pohodlí

Domácí fitness pro aktivního sportovce a jeho rodinu zasazené do dřevěného interiéru a s nádechem pohodlí. Tým 3D FITNESS vytvořil perfektní zázemí pro trénink v těsném kontaktu s nejbližšími. Podařila se nám realizace domácího gymu, který plně zapadá do designu celého domu a nabízí zázemí pro trénink celé rodiny.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Klient si přál vytvořit domácí fitness, které by navazovalo na wellness v další části jeho nově vybudovaného domu. Definoval si položky, které by si přál a rovněž i design, který by podtrhl špičkové provedení a velmi kvalitní vybavení. Cíl byl jasný - vytvořit nadčasové a moderní domácí fitness, ve kterém si klient a jeho rodina budou užívat špičkové tréninky.

Domácí fitness s nádechem dřeva a pohodlí (1).jpg

Realizace

Pro realizaci byla vybrána prémiová značka strojů Life Fitness. Klient tuto značku plně schválil, neboť na stejném vybavení trénuje ve svém oblíbeném fitness klubu. Po specifikaci vybavení a zpracování dispozičního řešení bylo pro realizaci vše připraveno a mohla se začít řešit logistika. Tedy umístění strojů do patra a zdolání několika mimo-úrovňových převýšení.

Domácí fitness s nádechem dřeva a pohodlí (3)zk.jpg

Výsledek

Vše se povedlo na jedničku. Špičkový běhací pás Life Fitness Integrity s intuitivním displejem uspokojí všechny členy rodiny. Multifunkční věž - LF Insignia nabízí velmi variabilní řešení cviků i zátěže pro sportovně založeného otce rodiny, tak i pro začínající malé atlety. Prostor pro strečink a core je plně integrován do volného prostoru a je vždy možné využít i vlnou plochu pro trénink celé rodiny najednou či pro rodinné soutěže.

Domácí fitness s nádechem dřeva a pohodlí (6)oo.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PO DOKONČENÍ PROJEKTU

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness