BOTANIQUE: Hotelové fitness v konceptu "Be Green"

Moderní hotel Botanique v centru Prahy je inspirovaný přírodou. Od loga až po jednotlivé pokoje vás budou provázet rostliny, organické materiály a přírodní motivy. Už ve vstupní hale na vás dýchne příjemná atmosféra a svěží zeleň. V hotelu si přijdou na své i milovníci designu a zdravého pohybu. Pokoje totiž navrhli slavní designéři ze studia Olgoj Chorchoj a fitness centrum zase neméně slavný tým odborníků z 3D FITNESS.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Botanique Praha je moderní hotel inspirovaný přírodou v centru Prahy. Klient si přál vytvořit velmi atraktivní a maximálně funkční hotelové fitness. Požadavek byl na prémiové řešení, které však bude plně zapadat do konceptu hotelu “Be Green”.

3DF - realizace Botanique_web (3 of 19).jpg

Realizace

Tým projektantů 3D FITNESS vytvořil několik návrhů řešení, které byli následně konzultovány s investory. Finální návrh obsahoval kvalitní kardio zónu prémiových strojů Life Fitness a nejvyšší řadou s konzolemi SE3 HD. Silová část byla vytvořena multifunkční věží, izolovanými stroji a zónou pro volné váhy. Rovněž jsme dokázali vytvořit dostatečný prostor pro funkční trénink a kvalitní zázemí pro protažení po kvalitní tréninku či náročném kongresovém dni.

IMG_5165a.jpg

Výsledek

Výsledek slovy generálního ředitele hotelu Tomáše Nesvorného:

„Jako vášnivý sportovec sám hledám na cestách vždy hotel s alespoň slušnou posilovnou. Často se pak ale ptám, jestli ten kdo jí v tom hotelu navrhnul byl někdo, kdo alespoň jednou v nějaké posilovně byl. Totéž platí pro všechny ty velké mezinárodní hotelové značky, které se rády chlubí svými stay fit koncepty, ale obvykle nedokáží doručit zákazníkovi ani to opravdu základní - variabilní hotelové fitness s kvalitními stroji, kde si každý host najde to co potřebuje.

V našem případě jsme chtěli nabídnout vznešený vzdušný prostor s nejvíce možnou variabilitou vybavení, které by se prostě vešlo do 60m2. Doufám, že naši hosté budou nadšeni z toho, co jsme s naším fitkem udělali. Výběr prvotřídní značky Life Fitness pak byla už jen přirozená volba.“

3DF - realizace Botanique_web (5 of 19).jpg

Hotelové fitness Botanique

Přehrát video

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PO DOKONČENÍ PROJEKTU

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.