BALANCE CLUB Brumlovka má díky 3D FITNESS exkluzivní funkční zónu

Balance Club Brumlovka je exkluzivní fitness a welness klub na Praze 4. Nabízí nadstandartní služby v oblasti fitness i relaxace. Nově se může tento klub pochlubit jednou z nejatraktivnějších funkčních zón v České republice.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Majitel Balance club Brumlovka nás oslovil s přáním, že by chtěl revitalizovat své fitness centrum a vytvořit tam nejatraktivnější funkční zónu v celé České republice. Byla to pro nás velká výzva a chtěli jsme jeho přání vyplnit.

Vizualizace_BALANCE CLUB BRUMLOVKA - Praha_001.png

Realizace

Když se v dubnu letošního roku konal v Kolíně nad Rýnem největší evropský fitness veletrh FIBO, pozvali jsme celý management Balance clubu, aby se do Německa vydal s námi. Tam proběhlo i jednání přímo s výrobcem funkčního vybavení Escape a bylo navrženo také základní koncepční řešení celé funkční zóny, včetně vhodné konstrukce Octagon.

Realizace_BALANCE CLUB BRUMLOVKA - Praha_001.jpeg

Výsledek

Daný prostor klubu jsme kompletně vybavili pomůckami pro funkční trénink jednotlivců i menších tréninkových skupin. Veškeré vybavení zaštítila značka Escape a aby bylo zajištěno co nejbezpečnější a nejpřehlednější uložení tréninkových pomůcek, byl od této prémiové značky dodán i velký, praktický stojan. Dodali jsme také crossfitové osy, vhodné i pro trénink olympioniků, kotouče Bumper pro crossfit i uretanové kotouče pro silový trénink. Nechybí ani oblíbené závěsné systémy TRX pro cvičení s vlastní vahou těla. Pro klidová cvičení a využití balančních pomůcek jsme vytvořili sál fyzioterapie a regenerace. V tomto sále je velké množství cvičebního prostoru a prostředí vybízí k regeneraci organismu a zklidnění po náročném tréninku. Sál jsme vybavili míči, Bosu i pilates válcemi, expandery a dalšími vhodnými pomůckami pro regeneraci. Velkou zajímavostí a originálním řešením je lezecká stěna, která je kompletně vyrobena ze dřeva. Klient si přál toto designové řešení, z kterého se nakonec stala ozdoba a ideální doplněk funkční zóny.

Realizace_BALANCE CLUB BRUMLOVKA - Praha_005.JPG

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

PŘED REKONSTRUKCÍ

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.