Vytvoření moderní funkční zóny v RUBEN-K fitness Clubu

Ruben-K fitness Club je moderní fitness centrum, které byste našli za našimi hranicemi, v Německu. Specializuje se na osobní tréninky i skupinové lekce ve špičkově vybaveném prostředí, zaměřeném na funkční trénink. Součástí klubu je také sauna i služby pro klasické a sportovní masáže, takže se každý sportovec může po tréninku zregenerovat a užít si odpočinkový relax.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Investor Ruben-K Fitness Clubu zastává filozofii funkčního tréninku jako základu. Podle jeho vlastních slov hledal pro realizaci svého fitness centra partnera právě z oblasti funkčního tréninku, který nabízí široké pásmo produktů o vysoké kvalitě. Tým 3D FITNESS se svými zkušenostmi a partnerstvím se společností Escape Fitness – profesionálem v oblasti funkčního tréninku, byla pro investora tím pravým řešením. Naším cílem tak bylo vyhovět jeho požadavkům na nejvyšší možnou kvalitu a výkonnost vybavení.

Realizace_Ruben K Fitness_002.jpg

Realizace

Na rozloze kolem 1000m2 jsme vytvořili špičkovou funkční zónu s vybavením značky Escape Fitness a dodali veškeré potřebné fitness pomůcky. Nechybí zde TRX závěsné systémy na speciálně vytvořených konstrukcích ani pomůcky pro silový trénink.

Realizace_Ruben K Fitness_003.jpg

Výsledek

Vše k největší spokojenosti investora a jeho klientů. Ruben-K fitness Club tak může nově nabízet osobní tréninky, tréninky v malých skupinách i skupinové lekce. Svými službami, tvořenými tak, aby naplňovaly cíle klientů navíc nabízí také lekce firemním zákazníkům a sportovním klubům. Řídí se tajemstvím úspěchu, kterým je nabízet klientům množství zábavných způsobů jak na sobě mohou pracovat.

Realizace_Ruben K Fitness_004.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.