GO FITNESS v Praze má profi multifunkční zónu a špičkový Indoor Cycling

GO Fitness v Praze poskytuje individuální a semiprivátní přístup s komplexním zázemím pro funkční trénink. K dispozici je profesionální multifunkční zóna se samostatnou zónou GRAVITY i špičkový Indoor Cycling.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Na základě mnohaletých zkušeností s provozováním Indoor Cyclingového centra se investor rozhodl zahájit činnost ve zcela novém multifunkčním centru. Hlavní zadání bylo dodat nejkvalitnější možná kola pro Indoor Cycling a vybudovat tak komplexní zázemí pro funkční trénink. Detailně jsme zpracovali funkční řešení celého prostoru i projektovou dokumentaci zobrazující provoz v jednotlivých fitness zónách.

Realizace_Go Fitness_002.jpg

Realizace

Multifunkční zóna osobních trenérů byla rozdělena do několika logických stanovišť, vytvářejících jednotný cvičební prostor. Dominantní postavení zastává samostatná GRAVITY zóna a na míru vytvořená konstrukce TRX®.

Realizace_Go Fitness_001.jpg

Výsledek

Agility and speed trénink zajistil rozsáhlý prostor pro dynamické i rychlostní cvičení a pro Indoor Cycling jsme dodali Kola Tomahawk S-series, která vyplnila prostor atraktivně členěného sálu s výhledem na terasu.

Realizace_Go Fitness_002.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness