FITNESS 14 v Českých Budějovicích je rájem pro všechny sportovní nadšence

Fitness 14 v Českých Budějovicích je rájem pro všechny sportovní nadšence. Špičkově vybavené fitness centrum se může pochlubit multisálem, profesionálním Indoor Cycling a silovou i kardio zónou v rámci posilovny. Nechybí zde ani oblíbené wellness.

JAK PROBÍHALA REALIZACE FITNESS CENTRA?

Návrh

Zcela nové fitness centrum vzniklo v prostorách komerční budovy známé jako E-ON, která je zároveň součástí komplexu zimního stadionu. Investor si přál vytvořit sál Indoor Cycling, samostatný multifunkční sál na skupinové lekce včetně TRX konstrukce a strečingovou i protahovací zónu. Po vytvoření grafického návrhu řešení s prostorovými zónami posilovny, jsme se mohli pustit do práce.

Realizace_Fitness 14_002.jpg

Realizace

Pro Indoor Cycling jsme dodali 21 kol nejvyšší kvality TOMAHAWK S-series včetně computerů na každém z nich. Stupňovité řešení sálu a detailně propracované osvětlení je zcela nevšedním zážitkem z lekce Indoor Cyclingu. V druhém multifunkčním sále byla základem konstrukce na TRX, jejíž instalace se řešila už ve fázi stavebních prací.

Realizace_Fitness 14_003.jpg

Výsledek

Do prostoru jsme instalovali kvalitní sportovní podlahu PAVIGYM, do níž byl vyřezán obrys podhledu barevného řešení stropu. Sál jsme vybavili nářadím pro Pump fx: Reebok Deck a Rep Set, dále reakčními deskami pro odraz medicinbalů, lodními lany, stojany na medicinbaly a kettlebells, stojany na podložky včetně podložek. Vše ve značce Reebok profesional. Na konstrukci se zavěsilo 12ks TRX a lekce mohly začít.  Třešničkou na dortu je strečinková zóna – vyniká taktéž podlahou PAVIGIM i prostorovou nástěnnou tabulí.

Realizace_Fitness 14_004.jpg

Jak se fitness sen proměnil v realitu?

Podívejte se na prostory před a po. Stačí chtít a myšlenky se začnou stávat realitou. Stačí chtít a společně proměníme také vaše prostory v úspěšný fitness projekt. Pokud opravdu „CHCETE" , tak se ozvěte a příště zde bude ukázka Vašeho splněného snu.
STAČÍ CHTÍT - 3D FITNESS

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.