Výživové doplňky pro pořádné sportovce

Sezona pomalu končí, venku začíná přituhovat a sportovci pomalu ale jistě míři do fitness centrer. Je tady zimní příprava – ideální doba pro doplnění energie, trénink a budování svalové hmoty. Postavte během následujících několika měsíců své tělo do šiku! Vybudujte, co tam loni chybělo a postavte se na start ještě lepší!

Sezona pomalu končí, venku začíná přituhovat a sportovci pomalu ale jistě míři do fitness centrer. Je tady zimní příprava – ideální doba pro doplnění energie, trénink a budování svalové hmoty. Postavte během následujících několika měsíců své tělo do šiku! Vybudujte, co tam loni chybělo a postavte se na start ještě lepší!

nutrend

Posilování samo o sobě ale neznamená, že vaše svaly rostou. Trénink je jedna věc. Ta druhá je správný jídelníček. Za třetí byste měli vhodně vybírat a kombinovat výživové doplňky.

U fitness suplementůje důležité si dopředu říct, co od své přípravy vlastně čekáte? Jde o to zhubnout? Vybudovat svaly? Je trénink spíš aerobní nebo anaerobní. Už teď se suplementy rozdělily do dvou základních táborů.

Vytrvalci:
Siláci

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.