Tvůj cíl je i náš cíl – filozofie úspěšného fitness centra

Vybudovat úspěšnou značku je jedna věc. Udržet si na trhu pocizi lídra – to je něco docela jiného. Jak toho dosáhnout? Jediná cesta vede přes spokojeného klienta. Takového, který se do fitness centra rád vrací. Přečtěte si inspirativní článek.

Rob Moore

Vybudovat úspěšnou značku je jedna věc. Udržet si na trhu pocizi lídra – to je něco docela jiného. Jak toho dosáhnout? Jediná cesta vede přes spokojeného klienta. Takového, který se do fitness centra rád vrací.

rob-moore1

Bořím zdi!

Rada Roba Moora (podnikatel, mluvčí) je docela jednoduchá – dělat věci jinak. Nespokojit se s vyzkoušeným, stále stejným a opotřebovaným. Naopak. Vybočovat. Moore říkává, že v hlavě slyší hlas, který mu našeptává, že to dokáže. Proto často zvolí jinou cestu, než jeho konkurenti. Nechce dělat věci nudně. Rozhodl se, že světem otřese. Obrátí ho vzhůru nohama.

rob-moore3

Spousta podnikatelů riskuje. Někteří jsou opatrnější, jiní na následky vůbec nehledí. Jestli se to vyplatí? To je dobrá otázka. Podle Moora je důležité najít ten správný balanc. Vždy být na hraně, ale nespadnout ani na jednu stranu.

JAK DOSÁHNOUT ÚSPĚCHU – ZEPTAT SE LIDÍ, CO DOOPRAVY CHTĚJÍ

  • Chcete být zdravější?
  • Chcete být v lepší kondici?
  • Chcete být šťastnější?
  • Chcete ???

Je jedno, jak jste silní nebo dobří, vždyky je co zlepšovat. A jestli se ráno probudíte s pocitem, že už nemáte kam růst, je něco špatně.

rob-moore2

Hodnotu byznysu určují zákaznici

Pokud má vaše centrum fungovat, musíte být skutečně originální. „V čem jsem jiný než ostatní?“ to je podle Moora klíčová otázka. Je to přístup, který odlišuje jednotlivé podnikatele. Přístup a přínos – dvě základní slova, která jsou neodmyslitelně spjata s rozvojem a růstem.

JSEM SOBEC – A JE TO DOBRÝ POCIT. POMÁHÁM LIDEM A DĚLÁ MI TO DOBŘE.

Rob Moore radí:

  • Starejte se o svoje klienty. Musíte vědět, jaké jsou jejich problémy a měli byste jim pomoct.
  • Zeptejte se svých klientů, čeho chtějí dosáhnout? Jaký mají cíl? Nespokojte se jenom s poloviční odpovědí. Jděte do hloubky. Snažte se jim porozumět. Poslouchejte je.
  • Chtějí být zdravější? Chtějí zhubnout? Chtějí udělat dojem na druhou polovičku? Chtějí se prostě jenom vejít do šatů? – pro ně je to ten největší problém na světě!
  • Zabalte svoje služby do úhledného balíčku, svažte mašličkou a naservírujte ho svým klientům jako ten nejkrásnější dárek.

rob-moore4

Rob Moore je spoluzakladatel skupiny Progressive (Progressive Education, Progressive Lets, Progressive Property Network atd.), autor osmi bestsellerů jako The 44 Most Closely Guarded Property Secrets, jeho poslední knihou je Life Leverage: How to Get More Done in Less Time, Outsource Everything & Create Your Ideal Mobile Lifestyle. Moore je taky zapsán do Guinnessovy knihy rekordů za nejdelší proslov – celkem 46 hodin, 21 minut.

Zdroj: www.escapefitness.com

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.