Trénink s GUN-eX: Špičkový master trenér Honza Marvan radí, proč s ním začít

Nářadí, se kterým získáte nevídanou kondici. Nedá se zničit (a na oplátku neničí vás!), rozvíjí celé tělo, nenudíte se a vejde se do sportovní tašky. Na GUN-EX jsme se zeptali master trenéra Honzy Marvana. Tady je jeho 10 hlavních důvodů, proč si GUN-EX nastěhovat do života.

Titulek obrázku

Nářadí, se kterým získáte nevídanou kondici. Nedá se zničit (a na oplátku neničí vás!), rozvíjí celé tělo, nenudíte se a vejde se do sportovní tašky.

Na GUN-EX jsme se zeptali master trenéra Honzy Marvana.

marvangun-ex

Tady je jeho 10 hlavních důvodů, proč si GUN-EX nastěhovat do života.

  1. GUN-eX je pro všechny. Od top profesionálních sportovců, až po každého, kdo si chce zacvičit ve fitku i mimo něj a zapracovat na výkonnosti. Začít cvičit může prakticky každý, pohyby jsou přirozené, dají se snadno osvojit.
  2. Rozvíjí celé tělo a jeho dovednosti – sílu, rychlost, koordinaci, výbušnost, anaerobní vytrvalost a obratnost.
  3. Dáte do toho srdce. Tím nemáme na mysli jen fakt, že si GUN-eX zamilujete. Procvičuje všechny svaly v těle včetně srdce! Blahodárný vliv na kondici srdce a kardiovaskulárního systému byl prokázán klinickými studiemi.
  4. Až do hloubky. Jelikož se jedná o 3D pohyb ve všech rovinách, pracuje „core“, hluboké stabilizační svalstvo. Zpevňuje se a sílí.
  5. Nenáročné nářadí. Sbalíte se a jdete kamkoliv se vám zamane. GUN-eX prakticky nejde zničit, snadno se udržuje.
  6. Konec nudy. Už nebudete posunovat hodinky očima, aby trénink skončil. Uteče jako voda. Tréninková jednotka trvá 30 minut, je zábavná, atraktivní a pokroky v koordinaci a síle jsou rychle vidět.
  7. Zhubnete. Tělo díky intenzitě cvičení spaluje ještě dlouhou dobu po tréninku. Navíc svaly, které si vybudujete, fungují ve prospěch spalování a zvyšují klidový metabolismus.
  8. Ušetříte čas. Není nutné cvičit hodiny. Trénink se naopak skládá z velmi intenzivních krátkých úseků.
  9. Chytré aplikace k dispozici. Ke stažení je zdarma GUN-eX tréninková aplikace (Apple app store a Google Play store). Dá se v ní vytvořit vlastní efektivní trénink, nebo využít možnosti předprogramovaných tréninků od různých trenérů a atletů.
  10. Pro náročné: COBRA Tactical Kit byl vyvinut pro armádu. Použité materiály jsou ty nejlepší, které jsou na celosvětovém trhu dostupné. Můžu říct, že jsou to naše nejodolnější lana. Hodí se jak na trénink vevnitř, tak i venku. Dají se umýt, usušit, sbalit do batohu a přesunout se s nimi na jiné místo. Mně se na nich líbí to, že vypadají jinak a všude vzbuzují pozornost. Jsou ideální pro trénink celého těla.

marvantactical

Náš tip: Pokud si chcete být jistí, že trenér o GUN-eX tréninku všechno – jak trénovat rozdílné skupiny s rozdílnými potřebami, jak sestavit trénink, umět poradit a správně nastavit intenzitu tréninku, motivovat a opravit chyby při cvičení, měl by být schopen ukázat certifikát ze školení.

Jste fitness instruktor? Nechte se vyškolit, GUN-eX přitáhne klienty! TERMÍNY

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.