Překonej sám sebe – Mise Spartan Race

Jak vypadá super hrdina, který absolvuje Spartan Race? Navíc ten s nejtěžší trasou? Je to svalovec, namakaný sportovec, který dře od rána až do večera, jí jenom speciálně upravenou potravu a pravidelně užívá spousty vitamínů? No..skoro. V 3D FITNESS Academy se doto pustili s vervou. Podívejte se sami.

cíl: Spartan Race
termín: červen
trasa: Super (13 km, 21 překážek)
čas: nehraje roli, hlavně přežít
příprava: intenzivní, TRX FIT, 3DFA

spartan-race

Jdu do sebe!

Jak vypadá super hrdina, který absolvuje Spartan Race? Navíc ten s nejtěžší trasou? Jak vypadá ten, který úspěšně proběhne cílem? Je to svalovec, namakaný sportovec, který dře od rána až do večera, jí jenom speciálně upravenou potravu a pravidelně užívá spousty vitamínů? No..skoro.

Je jich12, šest mužů a šest žen. Nikdo z nich o sobě nemůže říct, že by byl sportovcem. Naopak. Všichni se s hrdostí hlásí do kategorie „nesportovců“. Celý den sedí v práci a dívají se do monitoru. Do kanclu jezdí autem a denně ujdou maximálně 111 kroků – jsou to totiž ty typy, kteří si do mobilu stáhli speciální appku na měření pohybu. Že by doběhli tramvaj? Srdce by jim vypadlo z hrudi. To jsou naši nesportovci. S mobilem v ruce, s kelímkem kafe v druhé. To jsou oni. Ti, kteří si řekli, že to prostě za osm měsíců dají!

img_0347

Spartan Race

Spartan Race je jeden z nejpopulárnějších překážkových závodů na světě. Je to ten závod, při kterém se válíte v bahně, plazíte se pod ostnatým drátem, běháte s pytlem písku na zádech, přelézáte vysoké zdi… Nikdy dopředu nevíte, které překážky vás čekají. I délka trasy je občas hádanka. Oficiálně jsou závody rozdělené do několika kategorií:

Sprint – 5 km, 15 překážek
Super – 13 km, 21 překážek
Beast – min. 20 km, 26 překážek

Příprava s TRX bude bolet!

Všech 12 nadšenců se bude na závod chystat 8 měsíců. Čekají je pravidelné běžecké tréninky a taky lekce TRX v naší 3D FITNESS ACADEMY. Tam se budou scházet každé úterý večer a věřte mi, že dostanou pořádně do těla!

img_0354

Aby naši „nesportovci“ nezaháleli ani doma, dostali od 3D FITNESS taky nejnovější TRX® FIT. Tento závěsný systém je speciálně navržený tak, aby si s ním poradili i úplní začátečníci. Stačí ho zavěsit u stropu a cvičit. Svaly pak rostou skoro samy. To by bylo, aby se nakonec všichni ze skupiny nepostavili na start!

img_0338

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.