Pomůcky pro trénink ve sportovních klubech – Krok k vítězství

Z letní přípravy „žijí“ a čerpají hráči energii k výkonu po celou nabitou sezónu. Podívejte se na pětici fitness pomůcek, díky kterým trénink hokejistů, fotbalistů, ragbistů, tenistů i dalších sportovců získá nový rozměr. Kondiční trenér tenistů v klubu 1.ČLTK Filip Raptopulos přinesl do tréninků svých svěřenců svěží vítr. Používá nářadí funkčního tréninku už několik měsíců a první výsledky jsou patrné.

Z letní přípravy „žijí“ a čerpají hráči energii k výkonu po celou nabitou sezónu. Podívejte se na pětici fitness pomůcek, díky kterým trénink hokejistů, fotbalistů, ragbistů, tenistů i dalších sportovců získá nový rozměr.

Díky nim se otevírají další cesty k rychlosti, hbitosti, síle, obratnosti a zábavě!

gun-ex

Kondiční trenér tenistů v klubu 1.ČLTK Filip Raptopulos přinesl do tréninků svých svěřenců svěží vítr. Používá nářadí funkčního tréninku už několik měsíců a první výsledky jsou patrné. „Když sportovce trénink baví, má trenér napůl vyhráno, to je známá věc.“

Jaké fitness nářadí by nemělo v klubech chybět?

2 x žebříček na rychlost

Rychlé a hbité nohy se hodí na kurtu, na ledě, na trávníku i na palubovce. Žebříčky pro trénink rychlosti, hbitosti, stability a orientace  jsou investice, která se klubu jednoznačně vyplatí.

Podívejte se na trénink tenisové naděje Jess Malečkové pod vedením Filipa Raptopulose:

Žebříčky od firmy ESCAPE jsou vyrobeny z inovativního materiálu, který minimalizuje riziko zranění. Dají se vzájemně připojovat a náročnost tréninku se tak násobí.

escape-zebricek

KOUPIT žebříček Escape

„Tenisté potřebují hbité a rychlé nohy, žebříček je jedna z nejjednodušších a zároveň nejúčinnějších pomůcek, které pravidelně používáme od malých dětí až po špičkové dospělé hráče.“

Další tip: Mřížky přimějí sportovce k dokonalé koordinaci. Jestliže jich má trenér k dispozici vícero, může je navzájem kombinovat a měnit zadání cvičení. Mřížka na hbitost od ESCAPE.

GUN-eX – Dokonalý odpor

Variabilní pomůcka, díky které dostane zabrat doslova celé tělo. Nekompromisní „parťák“ GUN-eX se o to postará. Používají ho olympionici, profesionální sportovci i vojáci po celém světě. Byl testován a je používán hokejisty v NHL.

Pokud si nedovedete představit, jak takový trénink probíhá, podívejte se na VIDEO:

Také špičkové ragby propadlo kouzlu pružných bitevních lan. Když ragbisté tlačí v mlýnu, potřebují obrovskou sílu. Podívejte se, jak jim může pomoci právě GUN-eX.

KOUPIT GUN-EX

gunex-trenink

Lebert System

Při cvičení na Lebert Equalizer se využívá vlastní tělesné hmostnosti jako odporu. Lebert Equalizer ™ je testován pro zatížení až do 180 kg tělesné hmotnosti. Lebert Equalizer ™ je možné jednoduše skládat do sebe a díky tomu zabere jen malý úložný prostor.

Filip Rata, osobní trenér, lektor 3DFA a specialista na Lebert tvrdí:

„Lebert training systém je vhodný snad pro každý sportovní klub. Počínaje týmovými sporty, jako je fotbal, basketbal, házená až po individuální sporty, kam můžeme řadit atletiku či tenis. Výjimkou není užití v bojových sportech, kdy lze dosáhnout nového zpestření a vyhnout se tak stagnaci. Obě náčiní – Equalizer i Buddy System jsou totiž ideální pro cvičení coru, cvičení agilit.“

Zároveň zdůrazňuje, že pomůcka patří do „arzenálu“ pouze řádně proškoleným trenérům.

lebert-system

Řádné proškolení je vhodné zejména u Buddy systému. Protože ten nabízí, co současné cvičební náčiní v nabídce nemá. Tím bonusem je vzájemná interakce obou cvičenců, na které je založen. Právě cvičení ve dvou dává jiný rozměr některým dosavadním tréninkům. Díky němu si oba cvičenci navzájem vytváří soustavnou svalovou rezistenci, která je jindy obtížně dosažitelná.

KOUPIT LEBERT

Video z kongresu 3D FITNESS Pohyb a zdraví v Benicích je plné důkazů, že Lebert pomůže s přípravou sportovců z různých odvětví a na tréninku se rozhodně nebudou nudit ani chvíli!

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.