Originální tričko z e-shopu a Růžový den proti rakovině

„Člověk je zrozen k vzájemné pomoci.“ (Seneca) A protože si to uvědomujeme, vrací se po roce úspěšný projekt 3D FITNESS, jehož výtěžek bude věnován na konto Ligy proti rakovině. Už nyní jsou v prodeji růžová charitativní trička s naším logem v pánském i dámském provedení a 11. května v areálu Studia 3D FITNESS Žamberk proběhne Růžový den proti rakovině.

„Člověk je zrozen k vzájemné pomoci.“ (Seneca) A protože si to uvědomujeme, vrací se po roce úspěšný projekt 3D FITNESS, jehož výtěžek bude věnován na konto Ligy proti rakovině. Už nyní jsou v prodeji růžová charitativní trička s naším logem v pánském i dámském provedení a 11. května v areálu Studia 3D FITNESS Žamberk proběhne Růžový den proti rakovině. Čtěte dál…

„Vůbec jsme s kolegy neváhali, jestli do toho půjdeme letos znovu,“ konstatuje jednatel 3D FITNESS Miroslav Jirčík. „Loni se premiérový ročník moc povedl, měli jsme skvělé ohlasy a přidala se řada fitness center v republice. Doufáme, že letos bude růžová vlna pomoci, kterou vyvoláme doma v Žamberku ještě silnější. Růžové tričko v našem e-shopu je originální produkt, kterým dáváme najevo, že nám důležité věci kolem léčby rakoviny nejsou jedno. Zároveň je vstupenkou na náš Růžový den proti rakovině, který chystáme v Žamberku. Ale to není všechno – na růžovo se v květnu zbarví celý náš e-shop a část výtěžku celého e-shopu je stejně jako loni určena na charitatnivní účely.“

www.iNETPrint.cz - Dámské tričko Adler Basic, Rapsberry Pink - Zepředu - kolmo

Liga proti rakovině,která působí již 25 let, letos věnuje svůj Den proti rakovině (typický žlutými kvítky měsíčku lékařského) prevenci nádorů prsu u žen i mužů. Zejména pro ženy je rakoviny prsu nebezpečná, patří mezi nejčastější zhoubné nádory. Muži ji mnohdy nečekají, přestože také u nich může propuknout. Více najdete na www.lpr.cz.

11. května, kdy republiku zaplaví žluté kvítky, chystá 3D FITNESS v areálu svého STUDIA v Žamberku sportovní odpoledne s bohatým programem. Zveme každého, kdo chce pohybem pomáhat.

ruzovy-den-v-pohybu

 

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.