Novodobé tréninkové koloseum VICTORY FITNESS z dílny 3D FITNESS

V Praze Záběhlicích vznikl prémiový klub FITNESS VICTORY. Díky netradičnímu kruhovému půdorysu se mu přezdívá novodobé koloseum. Majitelé a vášniví sportovci Jiří Vilímek a Miroslav Fukes si otevřením tohoto klubu, již druhé pobočky Fitness Victory, splnili další sen.

FITNESS VICTOR.jpg

V Praze Záběhlicích vznikl prémiový klub FITNESS VICTORY. Díky netradičnímu kruhovému půdorysu se mu přezdívá novodobé koloseum. Majitelé a vášniví sportovci Jiří Vilímek a Miroslav Fukes si otevřením tohoto klubu, již druhé pobočky Fitness Victory, splnili další sen.

koloseum.jpg

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Co bylo na začátku projektu Jiřího Vilímka a Miroslava Fukese? Prostor! Doslova unikátní prostor, v němž oba současně řekli „WOW, tady si zaslouží být fitko“. Klienti již měli vybráno téměř veškeré vybavení pro své nové centrum a čekali na podpis smlouvy s dodavatelem. Náš tým 3D FITNESS pak požádali o zpracování kompletního projektu, především navržení celého klubu z pohledu funkčnosti a uživatelského komfortu pro návštěvníky a sportovce. Postupem času se však ukázalo, že 3D FITNESS bude v tomto projektu mnohem silnějším partnerem než jen projektovým konzultantem.

koloseum2.jpg

koloseum3.jpg

Prostor "kolosea" PŘED a PO.

Díky velmi atraktivnímu návrhu řešení projektu i vybavení byla naše společnost 3D FITNESS vybrána jako jeden z hlavních dodavatelů veškerého vybavení klubu. A stejně tak, jako byli z prostoru nadšení majitelé, tak jsme byli i my. Každý netradiční projekt je pro nás výzvou, kterou chceme zdolat a zde se zadařilo maximálně.

koloseum4.jpg

JAK PROBÍHALA REALIZACE

Oba společníci a vášniví sportovci měli celkem jasnou představu, jaké stroje by chtěli, a i dokonce kolik by jich mělo být. Co si ale vůbec nedokázali představit bylo samotné rozložení tréninkových zón a celkový výsledný vzhled fitness. Což je přesně naše parketa. Po precizním přeměření celého prostoru se náš tým pustil do práce. Navrhli jsme 2D a 3D vizualizace. Po dokončených stavebních úpravách jsme se mohli pustit do práce. A to od A do Z.

koloseum5.jpg

VÝSLEDEK PŘEDČIL OČEKÁVÁNÍ

Na 1000 m2 vzniklo luxusní fitness centrum, ve kterém si najde snad každý to své, od kardio a silové zóny až po multifunkční sál, který slouží i jako funkční zóna a prostor pro skupinové tréninky. V budoucnu bude sál doplněn ještě o Octagon konstrukci, která bude třešničkou na dortu ve funkčním tréninku a dominantou funkční zóny. Silovou část jsme vybavili prémiovou značkou Life Fitness. Izolované stroje, obrovská multifunkční věž, stojany na dřepy a tlaky a další.

koloseum6.jpg

koloseum7.jpg

"Co bych chtěl určitě vypíchnout, tak prostor Fitness Victory je unikátní, opravdu specifický. Měli jsme sice jasnou představu, jaké stroje chceme a kolik by jich mělo být, ale nedokázali jsme si vůbec představit rozložení a zda ten počet strojů odpovídá. A v tom nám 3D FITNESS strašně moc pomohlo. Strávili X času, kdy všechno přeměřili a kdy pak od nich přišel perfektní návrh 2D a 3D vizualizace. Nejen rozložení jednotlivých zón, ale i barevnost... Za to opravdu klobouk dolů," říká Jiří Vilímek, jednatel VICTORY FITNESS.

koloseum8.jpg

Podívejte se i na další projekty z dílny 3DF

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.